Mouse

KATEGORİ
Fiyat Aralığı
Oyuncular için
Bağlantı Türü
Renk
Filtrele

Fareler Bilgisayardaki Ellerimiz

Mouse ve Klavyeler Bilgisayarımızı kullanmamızı sağlayan çevre birimleridir, Mouse ise imleci hareket ettirmemizi sağlayan fare boyutlarını benzeyen ve ilk yapılışında kablosuyla beraber fareyi andırmasıyla Mouse yani fare olarak adlandırılmıştır. Bilgisayar fareleri çok çeşitli boyutlarda üretilebilmektedir, mini fareler daha çok en basic kullanımlar için üretilmişsede boyut büyüdükçe tasarımcı ve oyuncuların kullandıkları fareler haline geliyorlar.

Bilgisayar Kullanımında Mouse ' un önemi

Mouse unuzun sensörü ne kadar iyiyse yeri okadar iyi okur ve sizi yormaz, mouse ne kadar ergonomik se bileğinizi ağrıtmadan uzun süreler kullanabilirsiniz. Bilgisayarda bir çizim yapıyorsunuz ozaman çizim mouse ' u almanız lazım, bilgisayarda oyun mu oynuyorsunuz ozaman gerçek bir oyuncu mouse ' u almanız lazım, normal kullanım için de alıyorsanız ağırlıklı çizim ve oyun mouse larını yine tercih etmenizi öneririm uzun süren kullanımlara göre tasarlandıkları için sizi üzmeyecektir.

Oyuncu Ekipmanı alırken dikkat edin !

İnternette ufak bir araştırmayla görebilirsiniz Oyuncu Mouse ları 4 USD ile 500 USD arasında değişir, bu sizi 500 USD lik daha iyi manasında söylemiyor ama 4 USD lik kesinlikle tercih etmemeniz gereken bir ürün hatta 15 USD ye kadar kesinlikle ne oynuyorsanız oynayın asla o mouse u almayın çünkü global piyasada iyi bir sensör ortalam 25 USD den başlıyor ki 10 USD lik sensörlerde idare edebilir ama 1 USD lik bir sensör le oyun oynanmaz.

Oyuna göre Mouse Alın

Mesela Counter-Strike ve Col Of Duty oynuyorsanız bu oyunların türleri FPS dir, FPS ye özel bir mouse almanız gerekmektedir, FPS özel oyuncu mouselerinin dünyada en büyük üreticileri Zowie, Razer, Logitech, Steelseries, Roccat dır. Bu markalar daha piyasada çok az oyuncu varken takımlarla çalışarak güzel ürünler ortaya çıkarmıştır. Eğer bir League Of Legend Oyuncusu iseniz almanız gereken RPG Mouse dur, burada bütün markalar birşeyler yapmaya çalışmaktadır, Corsair scimitar gelbura.com da en fazla satılan RPG mouse dur. Peki her iki oyunuda oynuyorum derseniz mutlaka FPS mouse alın, RPG mouse larıyla fps oyunu oynayamazsınız ama FPS mouse larıyla çok profesyonel olmasada RPG de yine iyi işler çıkarabilirsiniz.

Neden Gelbura.com dan Oyuncu Ekipmanı Almalıyım ?

Gelbura.com Oyuncu Ekipmanları satışına büyük önem vermektedir, Gelbura.com Profesyonel oyunculara maddi ve manevi destek vermektedir. Gelbura.com dan bir Gaming Mouse aldığınızda onunla ilgili her türlü sıkıntıda sizle bire bir ilgileniyor olacağız.

Gelbura.com Mouse Fiyatları ve Mouse Markaları

Sitemizde tüm markaların mouse ve klavyelerini bulabileceğiniz gibi bir çok firma olmayan markalarıda gelbura.com dan güvenle satın alabilirsiniz. Razer Mouse Fiyatları, Microsoft Mouse Fiyatları, Logitech Mouse Fiyatları, Steelseries Mouse Fiyatları, Zowie Mouse Fiyatları ' nı Gelbura.com ' da bulabilirsiniz.