Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Gelbura.com 2014 yılında Türkiye' de elektronik ortamdaki alış verişi ve bilgi paylaşımını dünya standartlarının üstüne çıkarmak amacı ile kurulmuştur. 2005 yılından beri teknoloji alanında Türkiye ' nin önde gelen şirketlerinin büyümesinde farklı alanlarda görev almış ve bu tecrübeleri 2012 yılından itibaren kurduğumuz Macrosis Bilişim Teknolojileri ' ne aktarmış ekibimiz müşterilerine; Gelbura.com ' ile Türkiye pazarında kaliteli, özgün ve doğru içerik sunarak bilgi kirliliğinden uzak müşteri grubuna özel bir platform sunmaya çalışmaktadır. www.gelbura.com . 2022 yılı itibariyle 350.000 Farklı Sipariş sayısını geride bırakmıştır. Gelbura.com Yurt dışı iştirakleriyle bu sayı 1.5 milyonu geçmektedir.


Sektör Lideri bir çok markanın yetkili satıcısı olan Gelbura.com aynı zamanda grup şirketi Globally DANIŞMANLIK İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş ' nin distribütör olduğu her markada da Türkiye için yetkili online satış partneridir. Dünyaca ünlü kendi alanlarında pazar lideri olan markaları taşıyan şirketler grubumuz her geçen yıl daha da büyüyerek, bünyesine yeni markalar katmayı hedeflemektedir.

Gelbura.com Güvenilir mi ?

Sizleri Mağazamıza Davet Ediyoruz!
2300m2 lik İstanbul Ümraniye Küçüksu Caddesi Üzerindeki Binamızda 400m2 lık Mağaza ve Deneyim Merkezimizi açtık, Sizleri Bu Deneyim Merkezimize Bekliyoruz.

Gelbura.com Hakkında ;

1000.000 ' i aşmış farklı müşterisiyle, 2.500.000 ' u aşmış tamamlanan sipariş sayısıyla daha önceki projelerimizde edindiğimiz bilgi birikimini gelbura.com ' a aktarırken ciddi bir sermaye birikimi ve yatırımla yola çıktık, gerekli alt yapı yatırımlarını yapan şirketler grubumuz Gelbura.com' un tüm alt yapı yatırımlarını siz müşterilerimizin sorunlarını ve güvenliğini düşünerek hazırlamıştır. Macrosis Bilişim Teknolojileri 11 yıl önce başladığı ilk satış dan günümüze kadar 2.000.000' u aşan farklı işlemde hiç bir müşterisini zarara uğratmamıştır. Markalardan ve tedarikçilerde hatta kargo şirketlerinden kaynaklanan sıkıntılarda, müşterilerinin sorunlarında sonuna kadar yardımcı olmuş ve binlerce olumlu yorum almıştır. Yasalara uygun ve müşteri odaklı bir sistemle çalışmak zorunda olduğumuzun farkındayız. Sürdürülebilir marka değeri ve müşteri memnuniyeti politikalarımız gereği sizlere daha iyi hizmet verebilmek için İstanbul Ümraniye de Gelbura.com Binası ve Showroom ' uyla hizmetinizdeyiz.


Grup Şirketimiz Globally Danışmanlık ' ın sahip olduğu distribütörlükler ve markalar da gelbura.com ' un güvenilir olduğunun bir göstergesidir. Çalıştığımız firmalar, Bankalar ve bizimle şimdiye kadar temasa geçmiş milyonlarca müşterimiz referansımızdır.

Gelbura.com Güvenli mi ?

Türkiye' nin ve dünyanın en büyük sunucu şirketlerinde barındırdığımız sunucularımızla, size en hızlı ve en güvenilir hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Güvenlik ve şifreleme konusu bizim için çok önemli, gerekli alt yapı ve yazılımsal yatırımları bu yönde yaptık, yapıyoruz ve güncel tutuyoruz. Bizimle paylaştığınız kişisel veya kurumsal verileriniz gelbura.com' da güvende. Bu güvenliği uluslararası üst düzey güvenlik firmalarıyla çalışarak sağlıyoruz.

COMODO sertifikalı Gelbura.com, Türkiye'nin en yaygın online ödeme altyapısı Garanti e-ticaret Sanal POS sisteminin yanısıra Finans Bank, Maximum Card, Akbank ve Yapı Kredi Sanal POS'larını da kullanmaktadır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak COMODO EV SSL tarafından 2048-bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır.

Gelbura.com' dan aldığınız ürünlerin garantisini nasıl sağlıyoruz ?

Bizden aldığınız ürünlerin tamamı distribütörlerin veya bakanlık onaylı ithalatçıların garantisi altındadır, ileride garanti konusunda sorun yaşamamamız için tedarikçileri ve çalıştığımız markaları titizlikle seçiyoruz, çok fazla arıza veren markalarla çalışmıyoruz, bizim faturamız aynı zamanda garanti başlangıç tarihinizdir. Satın aldığınız ürünlerde 2 yıl dan daha fazla garanti süresi belirtilmediyse, ürünleriniz en az 2 yıl markanın veya ithalatçının garantisi altındadır. Sattığımız ürünlerde garanti belgeleri çıkmaktadır. Gelbura.com ' un faturaları da garanti belgesi yerine geçer.

Yüksek Müşteri Memnuniyeti Politikalarımız

  1. Hiç bir müşterimiz gelbura.com yüzünden maddi veya manevi zarar göremez.
  2. Hiç bir müşterimiz bir ürün sipariş etti diye bir çok sorunla uğraşmak zorunda değildir. Bu sorunları çözmek bizim görevimiz.
  3. Özel Ürün grupları hariç diğer tüm ürünlerde müşterilerimizin kesinlikle para iadesi almak hakkına tamamen saygı duymaktayız ve bu iadeleri en geç 7 iş günü içerisinde hızlı bir şekilde sonlandırmaktayız.
  4. Gelbura.com net kalitesiz ürün satmaz. Gelbura.com sattığı ürünlerin her türlü arkasındadır.
  5. Gelbura.com en iyi müşteri deneyimini yaşatmak için çalıştığı aracı firmaları özenle seçer ve alanında en kaliteli firmaları seçmek gelbura.com' un yükümlülüğüdür.
  6. Bazı kritik Ürün Gruplarında Ürünler Özel olduğu, Gelbura.com ürüne ve ürünü kullanana davranışı da özeldir.

İnsan Kaynakları

Gelbura.com İnsan Kaynakları Politikası;

Gelbura.com ve Arkasındaki Şirketlerimizin insan kaynakları politikası; adil, şeffaf ve söz hakkı tanıyan, çalışanlarının kariyer planlamaları göz önünde bulundurarak, potansiyellerini ortaya çıkarmaya çalışan, Şirketler grubu olarak çalışanlarıyla ortak amaçlar doğrultusunda beraber insanca çalışmak ve şirket kültürü olarak tüm çalışanlarının sağlıklı, verimli, mutlu bir şekilde işe gelip gitmesini sağlamaktır. Asli amacımız şirketlerimizin ve çalışanlarımızın daha iyi yaşam standartlarına ulaşmasıdır, bu hedef doğrultusunda, global insan kaynakları trendlerine uygun ; adil, şeffaf, ve bir biriyle entegre olmuş uygulamalar ve iş yeri ortamı benimser. Bu sayede tercih edilen bir işveren olma ve en iyi iş yeri olma yolunda ilerlemeye çalışır. Gelbura.com ve Şirketler grubumuz insan kaynakları sürekli kendini yenileyen, yeni trendleri takip eden, analiz ve incelemeyi sürekli sürdüren, değer yaratan ve değişmekten korkmayan hızlı adaptasyon sağlayan bir yönetim anlayışını benimser.


Gelbura.com, çalışanlarının kişisel gelişimi için eğitim konusuna büyük önem vermektedir ve çalışanlarının eğitimi, gelişimi, kazancı için gerekenleri çalışanına önerir ve uygulaması konusunda takipçi olur. Eğer Gelbura.com ailesine gerçekten katılmak istiyor ve bizi takip ediyorsanız aşağıdaki açık pozisyonları takip edip insan kaynaklarıyla iletişimde olabilirsiniz.


Açık Pozisyonlar ;

Teknoloji Video İçerik Üreticisi

Kahve Grubu Video İçerik Üreticisi

Robotik Kodlama Ar-Ge Personeli

Teknik Servis Personeli

Müşteri Hizmetleri Personeli

Espor Turnuva Organizatörü


İlanlarla ilgili detaylı bilgi ve başvurmak için [email protected] ‘ e-mail gönderebilirsiniz.