Genel

Gelbura.com 2015 yılında Türkiye'de elektronik ortamdaki alış verişi ve bilgi paylaşımını dünya standartlarının üstüne çıkarmak amacı ile kurulmuştur. 2005 yılından beri teknoloji alanında Türkiye 'nin önde gelen şirketlerinin büyümesinde farklı alanlarda görev almış ve bu tecrübeleri 2012 yılından itibaren kurduğumuz Macrosis Bilişim Teknolojileri'ne aktarmış ekibimiz müşterilerine; Gelbura.com ile Türkiye pazarında kaliteli, özgün ve doğru içerik sunarak bilgi kirliliğinden uzak bir platform sunmaktadır. www.gelbura.com 100.000'i aşgın ürünüyle, müşterileri için tasarlanmış tüm yapısıyla ihtiyaca doğru yönlendirme amacını yerine getirmeye çalışmaktadır.

20.000 ' i aşmış ürün çeşidiyle 4 yıldır, 50.000 ' i aşmış tamamlanan sipariş sayısıyla daha önceki projelerimizde edindiğimiz bilgi birikimini Gelbura.com ' a aktarırken ciddi bir sermaye birikimi ve yatırımla yola çıktık, gerekli alt yapı yatırımlarını yapan şirketler grubumuz Gelbura.com' un tüm alt yapı yatırımlarını siz müşterilerimizin sorunlarını ve güvenliğini düşünerek hazırlamıştır. Macrosis Bilişim Teknolojileri şimdiye kadar yaptığı 50.000' i aşmış farklı işlemde hiç bir müşterisini zarara uğratmamıştır. Markalardan ve tedarikçilerde hatta kargo şirketlerinden kaynaklanan sıkıntılarda, müşterilerinin sorunlarında sonuna kadar yardımcı olmuş ve binlerce olumlu yorum almıştır. Yasalara uygun ve müşteri odaklı bir sistemle çalışmak zorunda olduğumuzun farkındayız.

Türkiye' nin ve dünyanın en büyük sunucu şirketlerinde barındırdığımız sunucularımızla, size en hızlı ve en güvenilir hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Güvenlik ve şifreleme konusu bizim için çok önemli gerekli alt yapı ve yazılımsal yatırımları bu yönde yaptık, yapıyoruz ve güncel tutuyoruz. Bizimle paylaştığınız kişisel veya kurumsal verileriniz gelbura.com' da güvende. Bu güvenliği uluslararası üst düzey güvenlik firmalarıyla çalışarak sağlıyoruz.

COMODO sertifikalı Gelbura.com, Türkiye'nin en yaygın online ödeme altyapısı Garanti e-ticaret Sanal POS sisteminin yanısıra Finans Bank, Maximum Card, Akbank ve Yapı Kredi Sanal POS'larını da kullanmaktadır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak COMODO EV SSL tarafından  2048-bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır.


Bizden aldığınız ürünlerin tamamı distribütörlerin veya bakanlık onaylı ithalatçıların garantisi altındadır, ileride garanti konusunda sorun yaşamamamız için tedarikçileri ve çalıştığımız markaları titizlikle seçiyoruz, çok fazla arıza veren markalarla çalışmıyoruz, bizim faturamız aynı zamanda garanti başlangıç tarihinizdir. Satın aldığınız ürünlerde 2 yıl dan daha fazla garanti süresi belirtilmediyse, ürünleriniz en az 2 yıl markanın veya ithalatçının garantisi altındadır.