Gaming & Simülasyon Ürünleri

Filtrele
MarkaX Spardox

PC ve konsol oyunlarında grafik kalitesi ve oyunların gerçekçilik düzeyi üst seviyelere taşındı. Artık öyle grafiklerle ve öyle atmosferlerle karşılaşıyorsunuz ki bir anda kendinizi oyunun içinde hissediyorsunuz. Gaming simülasyon ürünleri de gerçekçiliğin bu denli arttığı oyun sektöründe, oyundan alınan keyfin katlanmasını sağlıyor.

Sanal dünya ile gerçek dünya arasında köprü kurmayı sağlayan simülasyon ürünlerinde, kullanım amacına göre değişen farklı biçimlerde tasarlanmış pek çok seçenek bulunmakta. Gelin hem simülasyon ürünlerini yakından tanıyalım hem de bu kategoride öne çıkan ürün sınıflarından söz edelim.

Gaming Simülasyon Ürünleri Nelerdir?

Simülasyon ürünleri, kullanım amacı ve hitap ettiği kategoriye göre çeşitlenir. Yarış oyunları, spor oyunları, havacılık ve uçuş simülasyon oyunları ya da sanal gerçeklik oyunları. Her kategori için uyumlu farklı ürünler ve aksesuarlar bulabilirsiniz. Sitemizde bulunan ürünlerden ve kategorilerden söz ederek, size hitap eden simülasyon ekipmanlarını bulmanıza yardımcı olalım.

Direksiyon Setleri ve Ekipmanları

En çok ilgi gören gaming simülasyon ürünleri arasında gösterebileceğimiz direksiyon setleri ve ekipmanları, özellikle yarış tutkunlarına hitap etmekte. Gelişen yarış oyunlarıyla beraber direksiyon setlerinin teknolojilerinin de geliştiğini ve artık fiziksel olarak daha fazla gerçeklik hissi veren modellerin piyasada olduğunu görmekteyiz.

Gelbura.com bünyesinde de dünyanın en öne çıkan simracing ekipmanlarını bulabilirsiniz. Direksiyon setleri ve ekipmanları kategorimizde, sektörün en önde gelen markaları MozaRacing, Thrustmaster ve Simagic ürünlerine ve çok daha fazlasına yer vermekteyiz.

Direksiyon Standları ve Kokpitleri

Profesyonel direksiyon setlerine tam uyumlu olarak hazırlanan standlar, direksiyon setlerinden tam olarak aradığınız verimi almanızı sağlar. Böylece oyun keyfinizi katlayabilirsiniz.

Sizi yarışın içindeymiş gibi hissettiren yarış kokpitleri, direksiyonunuzu tam olarak sabitlemenizi sağlayan masa takma aparatları, gerçek araçtaymış hissini yaşayacağınız pedal stantlarıyla beraber oyunun atmosferine katılacaksınız.

Havacılık Standları ve Uçuş Kokpitleri

Gaming simülasyon ürünleriiçerisinde havacılık odaklı ekipmanları da unutmamak gerekir. Havacılık odaklı joystick setleri, özellikle açık dünya uçuş simülasyonu oyunlarında, oyun keyfini katlayan ekipmanlardır. Havacılık standları ise gerçek anlamda bir kokpit hissi yaşamanızı sağlar. Joystick setlerine tam uyumlu olarak hazırlanan standlar aynı zamanda tüm ekipmanları da tek bir yerde toplamanıza imkan veriyor.

Gaming Sanal Gerçeklik Ürünleri

Direksiyon setleri, havacılık simülasyon ürünleri ve joystick setlerikendinizi oyuna kaptırmanıza ve oyun keyfinizi katlamanıza olanak verir. Fakat daha fazlasını isteyebilirsiniz. Sadece oyun oynamak değil aynı zamanda oyunu yaşamak isteyenler için gaming sanal gerçeklik ekipmanları devreye giriyor.

Hareketlerinizi oyuna aktaran ve sizi oyunun içerisine dahil eden sanal gerçeklik platformları, sensör eldivenler, oyunlarda kullanacağınız sanal gerçeklik silahları tam olarak oyuna dahil olmanızı, hatta oyunu yaşamanızı sağlayacak.

Gelbura.com, gaming simülasyon ekipmanları konusunda oyuncuların ihtiyaç duyacakları özel simülasyon ürünleri için zengin bir ürün çeşitliliği sunmakta. Oyun alışkanlıklarınıza hitap eden simülasyon ürünlerimizi tercih edip, oyun keyfinizi katlayabilir ve kendinizi oyunun atmosferine bırakabilirsiniz.