Taksit Kampanyası!
3 taksit 0 Komisyon 12 Taksite Kadar Avantajlı Oranlar
Kalan
Zaman
Zaman
Gün
Saat
Dakika







Tüm ID-COOLING Ürünleri
ID-COOLING DF-12025-ARGB 4Pin PWM 120mm Kasa Fanı
Mağazadan
Teslim
Kargo
185,00 TL
185,00 TL
Hızlı
Teslimat
864,50 TL
Yarın kargoya teslim edilir.
Öne Çıkan Özellikler
Fan Boyutu
120mm
Led Işık Özelliği
ARGB
Maksimum Dönüş Hızı
2200 RPM
Hava Üfleme Aralığı
50-59 CFM
Maksimum Gürültü Seviyesi
25,1 - 29 dBA Arası
ID-COOLING DF-12025-ARGB 4Pin PWM 120mm Kasa Fanı
ID-COOLING DF-12025-ARGB (Single Pack) Teknik Özellikler

| Fan Boyutu | 120 × 120 × 25 mm (PWM) |
| Anma Gerilimi | 12VDC (PWM) / 5V (ARGB) |
| Çalışma Gerilimi | 10,8 ~13,2VDC |
| Başlangıç Gerilimi | 7VDC |
| Anma Akımı | 0.25 ± 10% A (Güç) | 0.4-0.5Max 9Max (ARGB) |
| Güç Girişi | 3W |
| Rulman Tipi | 2Ball Rulman |
| Pervane Hızı | 900 ~ 2000 ±% 10 RPM |
| Maks. Alan Sayısı Hava Akımı | 56.5CFM |
| Gürültü Ses | 16,2 ~ 31,5 dB (A) |
| Bağlayıcı | 4Pin PWM / 5V 3Pin ARGB |
| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | ID-COOLING |
| Fan Boyutu | 120mm |
| Hava Üfleme Aralığı | 50-59 CFM |
| Led Işık Özelliği | ARGB |
| Maksimum Gürültü Seviyesi | 25,1 - 29 dBA Arası |
| Maksimum Dönüş Hızı | 2200 RPM |
| EAN Kodu | 6931393301747 |
| Üretici Kodu | DF-12025-ARGB(Single) |
| SKU Kodu | TET54929678456 |
| Garanti Süresi | 24 ay |


















