Taksit Kampanyası!
3 taksit 0 Komisyon 12 Taksite Kadar Avantajlı Oranlar
Kalan
Zaman
Zaman
Gün
Saat
Dakika







Tüm ID-COOLING Ürünleri
ID-COOLING ZF-14025-ARGB 14cm 4Pin PWM Kasa Fanı
Mağazadan
Teslim
Kargo
185,00 TL
185,00 TL
Hızlı
Teslimat
976,50 TL
Yarın kargoya teslim edilir.
Öne Çıkan Özellikler
Fan Boyutu
140mm
Led Işık Özelliği
ARGB
Maksimum Dönüş Hızı
1600 RPM
Hava Üfleme Aralığı
70-79 CFM
Maksimum Gürültü Seviyesi
34,1 - 36 dBA Arası
ID-COOLING ZF-14025-ARGB 14cm 4Pin PWM Kasa Fanı



ID-COOLING ZF-14025-ARGB 14cm 4Pin PWM Kasa Fanı Özellikleri
| Teknik Özellikleri | |
| Marka | ID-COOLING |
| Model | ZF-14025-ARGB |
| Ağırlık | 208 g |
| Fan Boyutu | 140 × 140 × 25 mm (PWM) |
| Anma Gerilimi | 12VDC (4 pinli PWM) / 5V (3 pinli ARGB) |
| Çalışma gerilimi | 10,8 ~13,2VDC |
| Başlangıç Gerilimi | 7VDC |
| Anma akımı | 0.22 ± 10% A (Güç) | 0.44-0.55A Maks (ARGB) |
| Güç girişi | 2,64 W |
| Rulman Tipi | Hidrolik Rulman |
| Pervane hızı | 800 ~ 1600 ±% 10 RPM |
| Maks. Alan sayısı Hava basıncı | 1.85 mmH2O |
| Maks. Alan sayısı Hava akımı | 79.5CFM |
| Gürültü, ses | 16,8 ~ 36,5 dB (A) |
| Bağlayıcı | 4 pinli PWM / 3 pinli 5V ARGB |
| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | ID-COOLING |
| Fan Boyutu | 140mm |
| Hava Üfleme Aralığı | 70-79 CFM |
| Led Işık Özelliği | ARGB |
| Maksimum Gürültü Seviyesi | 34,1 - 36 dBA Arası |
| Maksimum Dönüş Hızı | 1600 RPM |
| EAN Kodu | 6931393302263 |
| Üretici Kodu | ZF-14025-ARGB |
| SKU Kodu | TET43490124048 |
| Garanti Süresi | 24 ay |
















