ID-COOLING Ürünleri

Filtrele

ID-COOLING Türkiye ' de Gelbura.com Türkiye Resmi Satış Partnerlerinden

ID-COOLING

ID-COOLING Soğutma ve Performansı Bir araya getiriyor.

ID-COOLING dünyada fan ve bilgisayar soğutma ürünleri konusunda çığır açmış bir fiyat performans markasıdır. Globally DANIŞMANLIK İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş nin girişimleri ile Türkiye de güvenli ve müşteri memnuniyeti odaklı bir yapıda yönetilerek satışı yapılmaktadır. ID-COOLING özellikle dünyada en çok satan sıvı soğutucu ları sayesinde ün yapmıştır.

Bilgisayarınız maalesef özellikle yoğun kullanım, kötü kasa havalandırma planlaması, toz, fanlarınızın yetersizliği sebepleriyle performans kaybı ve daha ötesini yaşayabiliyor. ID-COOLING markasın tek odağı bu sorunlardır, başka hiç bir işle ilgilenmeden çok ciddi bir şekilde müşterilerinin hem soğutma sorunlarını uygun fiyatlara çözmek istemiş hemde pazara ayak uydurarak onların isteklerine göre ürünlerini şekillendirmiştir.

ID-COOLING işlemci soğutma sistemleri yanında ekran kartı soğutma kitleri de satmaktadır, dünyada bu konudaki en iyi markadır. ID-COOLING fan motor üreticisi olarak ve ışıklandırma konularındaki tecrübeleri bu grupda toplamıştır. Gerçek bir üretici, dünyadaki bir çok bilindik markaya ürün üreten ID-COOLING türk müşterilerinde bilmesi ve tanıması için elimizden geleni yapacağız.

ID-COOLING Fiyat Performans Markası

ID-COOLING işlemci soğutucu pazarının önemli bir kısmında dünyada satış yaparak Türkiye pazarında da başarılı olacağını göstermiştir, Türk müşterilerimiz tam bir fiyat performans tutkunudur, bir çok müşterimizden gelen yoğun talep üzerine markanın partneri olmak için uzun zaman harcadık ve başarıya ulaştık, umarım memnun kalırsınız.

ID-COOLING Türkiye Distribütörü Globally Danışmanlık IC ve Dış Ticaret A.Ş dir.