Taksit Kampanyası!
3 taksit 0 Komisyon 12 Taksite Kadar Avantajlı Oranlar
Kalan
Zaman
Zaman
Gün
Saat
Dakika







Tüm ID-COOLING Ürünleri
ID-COOLING WF-12025-SD-K 12cm 3Pin Kasa Fanı
Mağazadan
Teslim
Kargo
185,00 TL
185,00 TL
Hızlı
Teslimat
İndirimli
Ürün
%7İNDİRİM
299,00 TL279,00 TL
Yarın kargoya teslim edilir.
Öne Çıkan Özellikler
Fan Boyutu
120mm
Led Işık Özelliği
Renksiz
Maksimum Dönüş Hızı
1600 RPM
Hava Üfleme Aralığı
60-69 CFM
Maksimum Gürültü Seviyesi
25,1 - 29 dBA Arası
Ürün Rengi
Siyah
ID-COOLING WF-12025-SD-K 12cm 3Pin Kasa Fanı






| Teknik Özellikler | |
| Fan Boyutu | 120×120×25mm(PWM) |
| Ağırlık | 150g |
| anma gerilimi | 12VDC |
| Çalışma gerilimi | 10.8 ~13.2VDC |
| Başlangıç Voltajı | 7VDC |
| Anma akımı | 0,25±%10A |
| Güç girişi | 3W |
| Rulman Tipi | Hidrolik Rulman |
| Pervane hızı | 1600±%10 RPM |
| Maks. Hava basıncı | 2,1 mmH2O |
| Maks. Hava akımı | 60CFM |
| Gürültü | 27.5dB(A) |
| bağlayıcı | 3Pin |
| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | ID-COOLING |
| Fan Boyutu | 120mm |
| Hava Üfleme Aralığı | 60-69 CFM |
| Led Işık Özelliği | Renksiz |
| Maksimum Gürültü Seviyesi | 25,1 - 29 dBA Arası |
| Ürün Rengi | Siyah |
| Maksimum Dönüş Hızı | 1600 RPM |
| EAN Kodu | 6931393303437 |
| Üretici Kodu | WF-12025-SD-K |
| SKU Kodu | TET19429757738 |
| Garanti Süresi | 24 ay |
















