Taksit Kampanyası!
3 taksit 0 Komisyon 12 Taksite Kadar Avantajlı Oranlar
Kalan
Zaman
Zaman
Gün
Saat
Dakika








Tüm ID-COOLING Ürünleri
ID-COOLING SE-904-XT SLIM 4pin PWM İşlemci Soğutucu
Mağazadan
Teslim
Kargo
185,00 TL
185,00 TL
Hızlı
Teslimat
İndirimli
Ürün
%7İNDİRİM
2.199,00 TL2.046,00 TL
Pazartesi günü kargoya teslim edilir.
Öne Çıkan Özellikler
İşlemci Soket Uyumu
AMD AM4, INTEL LGA20...
İşlemci Soğutucu Türü
Hava Soğutucu
Maksimum Gürültü Seviyesi
25,1 - 29 dBA Arası
Dahili Fan Sayısı
1
Fan Boyutu
92mm
Led Işık Özelliği
Renksiz
Hava Üfleme Aralığı
40-49 CFM
ID-COOLING SE-904-XT SLIM 4pin PWM İşlemci Soğutucu
LGA1700 Kit Dahil









ID-COOLING SE-904-XT SLIM 4pin PWM İşlemci Soğutucu Özellikleri
| Teknik Özellikleri | |
| Marka | ID-COOLING |
| Model | SE-904-XT SLIM |
| Uyumluluk | Intel LGA2066 / 2011/1200/1151/1150/1155/1156 AMD AM4 |
| TDP | 150 W |
| Ortalama boyut | 100x98x110mm (L×W×H) |
| Soğutucu Malzemesi | 4 × Ф6mm Isı Borusu (Doğrudan Dokunuş) + Alüminyum Kanat |
| Ağırlık | 480 g |
| Fan Boyutu | 92 × 92 × 25 mm |
| Pervane hızı | 600-2200RPM |
| Maks. Alan sayısı Hava akışı | 45.8CFM |
| Anma Gerilimi | 12VDC |
| Çalışma gerilimi | 10,8 ~13,2VDC |
| Başlangıç Gerilimi | 7VDC |
| Anma akımı | 0.15A |
| Güç girişi | 1,8 W |
| Rulman Tipi | Hidrolik Rulman |
| Bağlayıcı | 4Pin PWM |
| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | ID-COOLING |
| İşlemci Soğutucu Türü | Hava Soğutucu |
| Maksimum Gürültü Seviyesi | 25,1 - 29 dBA Arası |
| Dahili Fan Sayısı | 1 |
| Fan Boyutu | 92mm |
| Led Işık Özelliği | Renksiz |
| Hava Üfleme Aralığı | 40-49 CFM |
| İşlemci Soket Uyumu | AMD AM4, INTEL LGA2066, INTEL 1151, INTEL 1200, INTEL 1155, INTEL 1150, INTEL 1156, INTEL 2011, AMD FM2+, AMD FM2, INTEL 1700, AMD AM5 |
| EAN Kodu | 6931393303246 |
| Üretici Kodu | SE-904-XT SLIM |
| SKU Kodu | TET31207847747 |
| Garanti Süresi | 24 ay |


















