Taksit Kampanyası!
3 taksit 0 Komisyon 12 Taksite Kadar Avantajlı Oranlar
Kalan
Zaman
Zaman
Gün
Saat
Dakika






Tüm ID-COOLING Ürünleri
ID-COOLING SE-234 ARGB V2 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu
Mağazadan
Teslim
Kargo
210,00 TL
210,00 TL
Hızlı
Teslimat
3.405,66 TL
Pazartesi günü kargoya teslim edilir.
Öne Çıkan Özellikler
İşlemci Soket Uyumu
AMD AM4, INTEL LGA20...
İşlemci Soğutucu Türü
Hava Soğutucu
İşlemci Soğutucu Yüksekliği
154mm
Maksimum Gürültü Seviyesi
25,1 - 29 dBA Arası
Soğutucu Modeli
SE-234 ARGB
Ürün Rengi
Siyah
Dahili Fan Sayısı
1
Fan Boyutu
120mm
ID-COOLING SE-234 ARGB V2 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu
| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | ID-COOLING |
| İşlemci Soğutucu Türü | Hava Soğutucu |
| Maksimum Gürültü Seviyesi | 25,1 - 29 dBA Arası |
| Soğutucu Modeli | SE-234 ARGB |
| Ürün Rengi | Siyah |
| Dahili Fan Sayısı | 1 |
| Fan Boyutu | 120mm |
| Led Işık Özelliği | ARGB |
| Hava Üfleme Aralığı | 50-59 CFM |
| İşlemci Soket Uyumu | AMD AM4, INTEL LGA2066, INTEL 1151, INTEL 1200, INTEL 1155, INTEL 1150, INTEL 1156, INTEL 2011, INTEL 1700, AMD AM5, INTEL 1851 |
| Max TDP Değeri | 200W |
| İşlemci Soğutucu Yüksekliği | 154mm |
| EAN Kodu | 6931393302508 |
| Üretici Kodu | SE-234-ARGB V2 |
| SKU Kodu | TET07321227024 |
| Garanti Süresi | 24 ay |



























