Taksit Kampanyası!
3 taksit 0 Komisyon 12 Taksite Kadar Avantajlı Oranlar
Kalan
Zaman
Zaman
Gün
Saat
Dakika







Tüm ID-COOLING Ürünleri
ID-COOLING SE-224-XT ARGB DUET 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu
Mağazadan
Teslim
Kargo
236,00 TL
236,00 TL
Hızlı
Teslimat
İndirimli
Ürün
%2İNDİRİM
3.499,00 TL3.441,00 TL
Yarın kargoya teslim edilir.
Öne Çıkan Özellikler
İşlemci Soket Uyumu
AMD AM4, INTEL LGA20...
İşlemci Soğutucu Türü
Hava Soğutucu
İşlemci Soğutucu Yüksekliği
155mm
Maksimum Gürültü Seviyesi
29,1 - 34 dBA Arası
Soğutucu Modeli
SE-224-XT ARGB DUET
Ürün Rengi
Siyah
Dahili Fan Sayısı
2
Fan Boyutu
120mm
ID-COOLING SE-224-XT ARGB DUET 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu
INTEL LGA1700 kit dahil



Teknik Özellikler | |
| Uyumluluk | Intel LGA2066/2011/1200/1151/1150/1155/1156/AMD AM4 |
| TDP | 180W |
| Ortalama boyut | 125×105×155mm (U×G×Y) |
| Soğutucu Malzeme | 4×Ф6mm Isı Borusu (Direct Touch)+Alüminyum Fin |
| Ağırlık | 950g |
| Fan Boyutu | 120×120×25mm (2 adet) |
| Su Bloğu Boyutu | 72×72 ×62 mm |
| Pervane hızı | 500 ± 200~1500±10%RPM(PWM)(ARGB) |
| Maks. Hava akımı | 68.2CFM |
| Maks. Sabit basınç | 1.87 mmH2O |
| Gürültü | 13,8-30,5dB(A) |
| anma gerilimi | 12VDC (4pin PWM) / 5V (3pin ARGB) |
| Çalışma gerilimi | 10.8 ~13.2VDC |
| Başlatılan Voltaj | 7VDC |
| Anma akımı | 0.25A |
| Güç girişi | 3W |
| Rulman Tipi | Hidrolik Rulman |
| bağlayıcı | 4Pin PWM / 5V 3Pin ARGB |
| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | ID-COOLING |
| İşlemci Soğutucu Türü | Hava Soğutucu |
| Maksimum Gürültü Seviyesi | 29,1 - 34 dBA Arası |
| Soğutucu Modeli | SE-224-XT ARGB DUET |
| Ürün Rengi | Siyah |
| Dahili Fan Sayısı | 2 |
| Fan Boyutu | 120mm |
| Led Işık Özelliği | ARGB |
| Hava Üfleme Aralığı | 60-69 CFM |
| İşlemci Soket Uyumu | AMD AM4, INTEL LGA2066, INTEL 1151, INTEL 1200, INTEL 1155, INTEL 1150, INTEL 1156, INTEL 2011, INTEL 1700, AMD AM5, INTEL 1851 |
| İşlemci Soğutucu Yüksekliği | 155mm |
| EAN Kodu | 6931393303536 |
| Üretici Kodu | SE-224-XT ARGB DUET |
| SKU Kodu | TET54953403605 |
| Garanti Süresi | 24 ay |
























