Taksit Kampanyası!
3 taksit 0 Komisyon 12 Taksite Kadar Avantajlı Oranlar
Kalan
Zaman
Zaman
Gün
Saat
Dakika








Tüm ID-COOLING Ürünleri
ID-COOLING SE-207-XT Slim SNOW 4Pin PWM 1x120mm İşlemci Soğutucu
Mağazadan
Teslim
Kargo
185,00 TL
185,00 TL
Hızlı
Teslimat
3.419,15 TL
Yarın kargoya teslim edilir.
Öne Çıkan Özellikler
İşlemci Soket Uyumu
AMD AM4, INTEL LGA20...
İşlemci Soğutucu Türü
Hava Soğutucu
İşlemci Soğutucu Yüksekliği
136mm
Maksimum Gürültü Seviyesi
34,1 - 36 dBA Arası
Ürün Rengi
Beyaz
Soğutucu Modeli
SE-207-XT Slim SNOW
Dahili Fan Sayısı
1
Fan Boyutu
120mm
SE-207-XT Slim SNOW 4Pin PWM 2x120mm İşlemci Soğutucu



| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | ID-COOLING |
| İşlemci Soğutucu Türü | Hava Soğutucu |
| Maksimum Gürültü Seviyesi | 34,1 - 36 dBA Arası |
| Ürün Rengi | Beyaz |
| Soğutucu Modeli | SE-207-XT Slim SNOW |
| Dahili Fan Sayısı | 1 |
| Fan Boyutu | 120mm |
| Led Işık Özelliği | Tek Renk Beyaz |
| Hava Üfleme Aralığı | 70-79 CFM |
| İşlemci Soket Uyumu | AMD AM4, INTEL LGA2066, INTEL 1151, INTEL 1200, INTEL 1155, INTEL 1150, INTEL 1156, INTEL 2011, INTEL 1700, AMD AM5, INTEL 1851 |
| Max TDP Değeri | 220W |
| İşlemci Soğutucu Yüksekliği | 136mm |
| EAN Kodu | 6931393304779 |
| Üretici Kodu | SE-207-XT Slim SNOW |
| SKU Kodu | TET09127036807 |
| Garanti Süresi | 24 ay |

















