Taksit Kampanyası!
3 taksit 0 Komisyon 12 Taksite Kadar Avantajlı Oranlar
Kalan
Zaman
Zaman
Gün
Saat
Dakika







Tüm ID-COOLING Ürünleri
ID-COOLING FX240 ARGB WHITE 240mm Sıvı Soğutucu
Mağazadan
Teslim
Kargo
236,00 TL
236,00 TL
Hızlı
Teslimat
4.004,00 TL
Bugün kargoya teslim edilir.
Öne Çıkan Özellikler
İşlemci Soğutucu Türü
Sıvı Soğutucu
İşlemci Soket Uyumu
AMD AM4, INTEL LGA20...
İşlemci Soğutucu Yüksekliği
150mm Altı
Maksimum Gürültü Seviyesi
34,1 - 36 dBA Arası
Ürün Rengi
Beyaz
Soğutucu Modeli
FX240 Argb White
Dahili Fan Sayısı
2
Fan Boyutu
120mm
FX240 ARGB WHITE 240mm Sıvı Soğutucu
| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | ID-COOLING |
| İşlemci Soğutucu Türü | Sıvı Soğutucu |
| Maksimum Gürültü Seviyesi | 34,1 - 36 dBA Arası |
| Ürün Rengi | Beyaz |
| Soğutucu Modeli | FX240 Argb White |
| Dahili Fan Sayısı | 2 |
| Fan Boyutu | 120mm |
| Hava Üfleme Aralığı | 70-79 CFM |
| İşlemci Soket Uyumu | AMD AM4, INTEL LGA2066, INTEL 1151, INTEL 1200, INTEL 1155, INTEL 1150, INTEL 1156, INTEL 2011, INTEL 1700, AMD AM5 |
| Led Işık Özelliği | ARGB Beyaz Fan |
| Max TDP Değeri | 250W |
| İşlemci Soğutucu Yüksekliği | 150mm Altı |
| EAN Kodu | 6931393305486 |
| Üretici Kodu | FX240 ARGB WHITE |
| SKU Kodu | TET26727652297 |
| Garanti Süresi | 24 ay |

















