Taksit Kampanyası!
3 taksit 0 Komisyon 12 Taksite Kadar Avantajlı Oranlar
Kalan
Zaman
Zaman
Gün
Saat
Dakika







Tüm ID-COOLING Ürünleri
ID-COOLING FROZN A610 BLACK 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu
Mağazadan
Teslim
Kargo
185,00 TL
185,00 TL
Hızlı
Teslimat
İndirimli
Ürün
%1İNDİRİM
3.299,00 TL3.269,42 TL
Yarın kargoya teslim edilir.
Öne Çıkan Özellikler
İşlemci Soket Uyumu
AMD AM4, INTEL 1151,...
İşlemci Soğutucu Türü
Hava Soğutucu
İşlemci Soğutucu Yüksekliği
155mm
Maksimum Gürültü Seviyesi
29,1 - 34 dBA Arası
Ürün Rengi
Siyah
Soğutucu Modeli
FROZN A610 Black
Dahili Fan Sayısı
1
Fan Boyutu
120mm
FROZN A610 BLACK 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu
| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | ID-COOLING |
| İşlemci Soğutucu Türü | Hava Soğutucu |
| Maksimum Gürültü Seviyesi | 29,1 - 34 dBA Arası |
| Ürün Rengi | Siyah |
| Soğutucu Modeli | FROZN A610 Black |
| Dahili Fan Sayısı | 1 |
| Fan Boyutu | 120mm |
| Led Işık Özelliği | Renksiz |
| Hava Üfleme Aralığı | 70-79 CFM |
| İşlemci Soket Uyumu | AMD AM4, INTEL 1151, INTEL 1200, INTEL 1155, INTEL 1150, INTEL 1156, INTEL 2011, INTEL 1700, AMD AM5 |
| Max TDP Değeri | 250W |
| İşlemci Soğutucu Yüksekliği | 155mm |
| EAN Kodu | 6931393305738 |
| Üretici Kodu | FROZN A610 BLACK |
| SKU Kodu | TET93093362537 |
| Garanti Süresi | 24 ay |



























