Taksit Kampanyası!
3 taksit 0 Komisyon 12 Taksite Kadar Avantajlı Oranlar
Kalan
Zaman
Zaman
Gün
Saat
Dakika






Tüm ID-COOLING Ürünleri
ID-COOLING FrostFlow 240 XT SNOW 4Pin PWM 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu
Mağazadan
Teslim
Kargo
210,00 TL
210,00 TL
Hızlı
Teslimat
4.464,00 TL
Son 1 ürün kaldıStok tükenmeden sepetinize ekleyebilirsiniz.
Yarın kargoya teslim edilir.
Öne Çıkan Özellikler
İşlemci Soket Uyumu
AMD AM4, INTEL LGA20...
İşlemci Soğutucu Türü
Sıvı Soğutucu
İşlemci Soğutucu Yüksekliği
27mm
Maksimum Gürültü Seviyesi
34,1 - 36 dBA Arası
Ürün Rengi
Beyaz
Soğutucu Modeli
FrostFlow XT 240 SNO...
Dahili Fan Sayısı
2
Fan Boyutu
120mm
ID-COOLING FrostFlow XT 240 Snow 4Pin PWM 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu
LGA1700 Kit Dahil
| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | ID-COOLING |
| İşlemci Soğutucu Türü | Sıvı Soğutucu |
| Maksimum Gürültü Seviyesi | 34,1 - 36 dBA Arası |
| Ürün Rengi | Beyaz |
| Soğutucu Modeli | FrostFlow XT 240 SNOW |
| Dahili Fan Sayısı | 2 |
| Fan Boyutu | 120mm |
| Led Işık Özelliği | Renksiz |
| Hava Üfleme Aralığı | 70-79 CFM |
| İşlemci Soket Uyumu | AMD AM4, INTEL LGA2066, INTEL 1151, INTEL 1200, INTEL 1155, INTEL 1150, INTEL 1156, INTEL 2011, INTEL 1700, AMD AM5 |
| Max TDP Değeri | 250W |
| İşlemci Soğutucu Yüksekliği | 27mm |
| EAN Kodu | 6931393303468 |
| Üretici Kodu | FrostFlow XT 240 SNOW |
| SKU Kodu | TET14522440389 |
| Garanti Süresi | 24 ay |

















