Taksit Kampanyası!
3 taksit 0 Komisyon 12 Taksite Kadar Avantajlı Oranlar
Kalan
Zaman
Zaman
Gün
Saat
Dakika


Tüm ID-COOLING Ürünleri
ID-COOLING DK-09i 92mm Intel İşlemci soğutucusu
Mağazadan
Teslim
Öne Çıkan Özellikler
İşlemci Soket Uyumu
INTEL 1151, INTEL 12...
İşlemci Soğutucu Türü
Hava Soğutucu
İşlemci Soğutucu Yüksekliği
55mm
Maksimum Gürültü Seviyesi
25,1 - 29 dBA Arası
Ürün Rengi
Siyah
Soğutucu Modeli
DK-09İ
Dahili Fan Sayısı
1
Fan Boyutu
92mm
ID-COOLING DK-09i 92mm Intel İşlemci soğutucusu

| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | ID-COOLING |
| İşlemci Soğutucu Türü | Hava Soğutucu |
| Maksimum Gürültü Seviyesi | 25,1 - 29 dBA Arası |
| Ürün Rengi | Siyah |
| Soğutucu Modeli | DK-09İ |
| Dahili Fan Sayısı | 1 |
| Fan Boyutu | 92mm |
| Led Işık Özelliği | Renksiz |
| Hava Üfleme Aralığı | 30-39 CFM |
| İşlemci Soket Uyumu | INTEL 1151, INTEL 1200, INTEL 1155, INTEL 1150, INTEL 1156 |
| Max TDP Değeri | 65W |
| İşlemci Soğutucu Yüksekliği | 55mm |
| EAN Kodu | 6931393302492 |
| Üretici Kodu | DK-09i |
| SKU Kodu | TET36843266492 |
| Garanti Süresi | 24 ay |












