Taksit Kampanyası!
3 taksit 0 Komisyon 12 Taksite Kadar Avantajlı Oranlar
Kalan
Zaman
Zaman
Gün
Saat
Dakika







Tüm ID-COOLING Ürünleri
ID-COOLING DK-03 120mm Intel/Amd İşlemci soğutucusu
Mağazadan
Teslim
Kargo
185,00 TL
185,00 TL
Hızlı
Teslimat
511,50 TL
Bugün kargoya teslim edilir.
Öne Çıkan Özellikler
İşlemci Soğutucu Türü
Hava Soğutucu
İşlemci Soket Uyumu
AMD AM4, INTEL 1151,...
Maksimum Gürültü Seviyesi
25,1 - 29 dBA Arası
Ürün Rengi
Siyah
Dahili Fan Sayısı
1
Fan Boyutu
120mm
Led Işık Özelliği
Renksiz
Hava Üfleme Aralığı
50-59 CFM
ID-COOLING DK-03 120mm Intel/Amd İşlemci soğutucusu
AM5 VE 1700Pin Uyumludur.


ID-COOLING DK-03 120mm Intel/Amd İşlemci soğutucusu Özellikleri
| Teknik Özellikleri | |
| Marka | ID-COOLING |
| Model | DK-03 |
| Uyumluluk | Intel LGA 1700,1200, 1151/1150/1155/1156/775 AMD FM2+/FM2/FM1/AM3+/AM3/AM2+/AM2 |
| TDP | 100 W |
| Ortalama boyut | 120×120×63mm (L×W×H) |
| Soğutucu Malzemesi | Alüminyum Kanat |
| Ağırlık | 250 g |
| Fan Boyutu | 120 × 120 × 25 mm |
| Pervane hızı | 1600RPM |
| Maks. Alan sayısı Hava akışı | 58.4CFM |
| Maks. Alan sayısı Sabit basınç | 1.58 mmH2O |
| gürültü, ses | 26,4 dB (A) |
| Anma Gerilimi | 12VDC |
| Çalışma gerilimi | 10,8 ~13,2VDC |
| Başlangıç Gerilimi | 7VDC |
| Anma akımı | 0.2A |
| Güç girişi | 2,4 W |
| Rulman Tipi | Hidrolik Rulman |
| Bağlayıcı | 3Pin |
| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | ID-COOLING |
| İşlemci Soğutucu Türü | Hava Soğutucu |
| Maksimum Gürültü Seviyesi | 25,1 - 29 dBA Arası |
| Ürün Rengi | Siyah |
| Dahili Fan Sayısı | 1 |
| Fan Boyutu | 120mm |
| Led Işık Özelliği | Renksiz |
| Hava Üfleme Aralığı | 50-59 CFM |
| İşlemci Soket Uyumu | AMD AM4, INTEL 1151, INTEL 1200, INTEL 1155, INTEL 1150, INTEL 1156, AMD FM2+, AMD FM2, INTEL 1700, AMD AM5 |
| EAN Kodu | 6931393300481 |
| Üretici Kodu | DK-03 |
| SKU Kodu | TET98307756898 |
| Garanti Süresi | 24 ay |
















