


Tüm Gaming PC Ürünleri
Gaming PC Valorant Ready Oyuncu Bilgisayarı
Mağazadan
Teslim
Kargo
380,00 TL
380,00 TL
139.275,50 TL
Son 1 ürün kaldıStok tükenmeden sepetinize ekleyebilirsiniz.
Bu ürün tahmini 3 iş gününde kargoya teslim edilir.
Öne Çıkan Özellikler
İşlemci Modeli
AMD Ryzen 7 5800X3D ...
İşlemci Üreticisi
AMD
Ram Kapasitesi
32 GB
Ram Tipi
DDR4
GPU Üreticisi
NVIDIA
GPU Bellek
12 GB
Sogutma Yöntemi
Fan ile Soğutma
Güç Kaynagı
600W
| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | Gaming PC |
| İşlemci Üreticisi | AMD |
| Ram Kapasitesi | 32 GB |
| Ram Tipi | DDR4 |
| GPU Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Bellek | 12 GB |
| Sogutma Yöntemi | Fan ile Soğutma |
| Güç Kaynagı | 600W |
| İşlemci Modeli | AMD Ryzen 7 5800X3D 3.4GHz 96MB 105W |
| Depolama Kapasitesi | 1 TB NVMe |
| GPU Model | RTX 3600TI |
| Üretici Kodu | VLR-1 |
| SKU Kodu | TET20349891308 |
| Garanti Süresi | 24 ay |







