
Tüm Gaming PC Ürünleri
Gaming PC Sim4k4 AMD 9800x3D Nvidia RTX 5080OC 32GB DDR5 Ram 2TB Nvme SSD PC
Mağazadan
Teslim
Kargo
380,00 TL
380,00 TL
Hızlı
Teslimat
Yeni
Ürün
Ürün
194.000,00 TL
Bu ürün tahmini 1 iş gününde kargoya teslim edilir.
Öne Çıkan Özellikler
İşlemci Modeli
AMD Ryzen 7 9800X 3D
İşlemci Üreticisi
AMD
Ram Kapasitesi
32 GB
Ram Tipi
DDR5
GPU Üreticisi
NVIDIA
GPU Bellek
16 GB
GPU Model
Radeon RX 580
Depolama Kapasitesi
2 TB
4K4
| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | Gaming PC |
| İşlemci Üreticisi | AMD |
| Ram Kapasitesi | 32 GB |
| Ram Tipi | DDR5 |
| GPU Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Bellek | 16 GB |
| GPU Model | Radeon RX 580 |
| Depolama Kapasitesi | 2 TB |
| Güç Kaynagı | 1000W |
| Sogutma Yöntemi | Sıvı İle Sogutma |
| İşlemci Modeli | AMD Ryzen 7 9800X 3D |
| Üretici Kodu | sim-4k45080 |
| SKU Kodu | TET82442635710 |
| Garanti Süresi | 24 ay |







