

Tüm Gaming PC Ürünleri
Gaming PC Sim4k1 Level2 Intel Core I7 14700F Nvidia RTX 5070 32GB DDR5 Ram 2TB Nvme SSD PC
Mağazadan
Teslim
Kargo
569,00 TL
569,00 TL
Hızlı
Teslimat
109.228,50 TL
Son 1 ürün kaldıStok tükenmeden sepetinize ekleyebilirsiniz.
Bu ürün tahmini 1 iş gününde kargoya teslim edilir.
Öne Çıkan Özellikler
İşlemci Modeli
INTEL CORE I7-14700F
İşlemci Üreticisi
INTEL
Ram Kapasitesi
32 GB
Ram Tipi
DDR5
GPU Üreticisi
NVIDIA
GPU Bellek
12 GB
Depolama Kapasitesi
2 TB
Güç Kaynagı
750W
| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | Gaming PC |
| İşlemci Üreticisi | INTEL |
| Ram Kapasitesi | 32 GB |
| Ram Tipi | DDR5 |
| GPU Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Bellek | 12 GB |
| Depolama Kapasitesi | 2 TB |
| Güç Kaynagı | 750W |
| Sogutma Yöntemi | Sıvı İle Sogutma |
| İşlemci Modeli | INTEL CORE I7-14700F |
| Üretici Kodu | SIMRACING |
| SKU Kodu | TET58288249677 |
| Garanti Süresi | 24 ay |








