
Tüm Gaming PC Ürünleri
Gaming PC Sim4k2 AMD 9800x3D Nvidia RTX 5070 32GB DDR5 Ram 2TB Nvme SSD PC
Mağazadan
Teslim
Kargo
475,00 TL
475,00 TL
Hızlı
Teslimat
118.575,00 TL
Bu ürün tahmini 1 iş gününde kargoya teslim edilir.
Öne Çıkan Özellikler
İşlemci Üreticisi
AMD
Ram Kapasitesi
32 GB
Ram Tipi
DDR5
GPU Üreticisi
NVIDIA
GPU Bellek
12 GB
Depolama Kapasitesi
2 TB
Güç Kaynagı
750W
Sogutma Yöntemi
Sıvı İle Sogutma
Sim4k2 AMD ile 4k da yüksek çözünürlüklü orta seviyede oyun oynaya bilirsiniz.
FSP CMT595AL üzerine Kurulu Orta Segment AMD sistemdir.
Sim4k2 AMD
Sim4k2 = AMD 9800x3D Nvidia RTX 5070 32GB DDR5 Ram 2TB Nvme SSD PC
| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | Gaming PC |
| İşlemci Üreticisi | AMD |
| Ram Kapasitesi | 32 GB |
| Ram Tipi | DDR5 |
| GPU Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Bellek | 12 GB |
| Depolama Kapasitesi | 2 TB |
| Güç Kaynagı | 750W |
| Sogutma Yöntemi | Sıvı İle Sogutma |
| Üretici Kodu | Sim4k2 AMD |
| SKU Kodu | TET46253420299 |
| Garanti Süresi | 24 ay |







