
Tüm Gaming PC Ürünleri
Gaming PC Sim4k3 AMD 9800x3D Nvidia RTX 5070Ti 32GB DDR5 Ram 2TB Nvme SSD PC
Mağazadan
Teslim
Kargo
236,00 TL
236,00 TL
Hızlı
Teslimat
Yeni
Ürün
Ürün
164.842,50 TL
Bu ürün tahmini 1 iş gününde kargoya teslim edilir.
Öne Çıkan Özellikler
İşlemci Modeli
AMD Ryzen 7 9800X 3D
İşlemci Üreticisi
INTEL
Ram Kapasitesi
32 GB
Ram Tipi
DDR5
GPU Üreticisi
NVIDIA
GPU Bellek
16 GB
Depolama Kapasitesi
2 TB
Sogutma Yöntemi
Sıvı İle Sogutma
Sim4k3 AMD
| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | Gaming PC |
| İşlemci Üreticisi | INTEL |
| Ram Kapasitesi | 32 GB |
| Ram Tipi | DDR5 |
| GPU Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Bellek | 16 GB |
| Depolama Kapasitesi | 2 TB |
| Sogutma Yöntemi | Sıvı İle Sogutma |
| Güç Kaynagı | FSP HYDRO G Pro HG2-850 850W 80+Gold |
| GPU Model | Nvidia RTX 4070TI |
| İşlemci Modeli | AMD Ryzen 7 9800X 3D |
| Üretici Kodu | GelburaPaketPC-Sim4k3 |
| SKU Kodu | TET96415618281 |
| Garanti Süresi | 24 ay |







