



Tüm Gaming PC Ürünleri
Gaming PC Simracing 2 Oyuncu Bilgisayarı
Mağazadan
Teslim
Kargo
475,00 TL
475,00 TL
209.250,00 TL
Son 1 ürün kaldıStok tükenmeden sepetinize ekleyebilirsiniz.
Bu ürün tahmini 7 iş gününde kargoya teslim edilir.
Öne Çıkan Özellikler
İşlemci Üreticisi
INTEL
Ram Kapasitesi
64 GB
Ram Tipi
DDR5
GPU Üreticisi
NVIDIA
GPU Bellek
24 GB
Sogutma Yöntemi
Sıvı İle Sogutma
GPU Model
GeForce RTX 4090 24G...
Güç Kaynagı
850 W

| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | Gaming PC |
| İşlemci Üreticisi | INTEL |
| Ram Kapasitesi | 64 GB |
| Ram Tipi | DDR5 |
| GPU Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Bellek | 24 GB |
| Sogutma Yöntemi | Sıvı İle Sogutma |
| GPU Model | GeForce RTX 4090 24GB GDDR6X 384Bit |
| Güç Kaynagı | 850 W |
| Depolama Kapasitesi | 4TB NVME |
| Üretici Kodu | SP-PC-Simracing-2 |
| SKU Kodu | TET25541042543 |
| Garanti Süresi | 24 ay |










