Taksit Kampanyası!

Seçili Markalarda Dev Kampanya Tüm Bankalar 6 Taksit ' e kadar Tüm Taksitler de 0 Komisyon Kampanyası

Kalan
Zaman

Timemore Black Mirror Basic 2.0 Hassas Tartı 0,1g

%7İNDİRİM
3.499,00 TL
3.267,00 TL
Kargo Ücreti 109,00 TL
304,92 TL'den başlayan taksit seçenekleri
Hızlı Kargo

+ Sepete Ekle

Bu ürün tahmini 1 iş gününde kargoya teslim edilir.


MÜTHİŞ DOĞRULUK:

Yüksek hassasiyetli sensörler ve sıvı ölçüm teknolojisi ile donatılmış çok işlevli kahve tartısı, 0,1g'dan 2kg'a kadar hassas ölçümler sağlar (Başlangıç minimum ağırlığı 0,5g'dır). Sıvı hacmi ölçümü, ev yemekleri, pişirme ve yiyecek porsiyonlaması için mükemmeldir.

ÜSTÜN MALZEMELER:

Yüksek kaliteli akrilikten üretilen bu dijital mutfak tartısı ultra kompakt ve düşük profillidir ancak oldukça dayanıklıdır. Not: Kadran yüzeyi su geçirmezdir ve şarj portu, sıvının şarj portuna girme sorununu çözmek için kapatılabilir bir tasarıma yükseltilmiştir. Silikon izolasyonlu su geçirmez bir ped de dahildir.

YÜKSEK SON FONKSİYONLAR:

TIMEMORE mutfak tartısı, birimler arasında geçiş yapmak için büyük bir arka ışık LCD ekranı olan kolay kullanım için iki gelişmiş düğme ile entegre edilmiştir. Bu kahve tartısında, kahve yapmayı ve demlemeyi kolaylaştırmak için otomatik bir zamanlayıcı işlevi ve bir su akış hızı test işlevi bulunur.

TARA & SIFIRLAMA FONKSİYONU:

Hassas bir tare düğmesi, herhangi bir kase veya kabın ağırlığını otomatik olarak çıkararak malzemelerinizin net ağırlığını hesaplar. Tartının altında, programı ani bir arızadan kurtarabilecek bir SIFIRLA düğmesi bulunur. Mutfak ve ofis için ideal bir hediyeliktir.

Kapalı USB Şarj Portu:

Dahili 1600mAh şarj edilebilir lityum pil. Pil ömrü en fazla 10 saattir. Bekleme durumunda 3 dakika sonra otomatik kapanma (bekleme, ölçüm değerinde değişiklik olmadığı anlamına gelir). Şarj portu su girişini önlemek için kapatılmıştır.

Özellik Detayları
Marka Timemore
EAN Kodu 6959493506886
Üretici Kodu
SKU Kodu TET86726318092
Yükleniyor...
Yükleniyor...