Simagic Ürünleri

Filtrele

Simagic Türkiye Özel Satış Partneri Gelbura.com

SIMAGIC Dunyada Gercek Yarıscıların Daha Uygun Maliyetlerle Antrenman Yapabilmesi icin Kuruldu

Sadece Direksiyon ve Ekipmanları Sadece Gerçek Yarış Deneyimi

Gelbura.com olarak Simracing asli işlerimizden bir tanesi ve buradaki müşteri memnuniyetini bir üst seviye ye çıkarmak için Türkiye Özel Satış Partneri olduğumuz Simagic ' i sizlere duyurmaktan mutluluk duyarız...

Simagic Sadece Bilgisayarlarda Çalışan Ürünler Üretmektedir.

Simagic eski sistem olan dişli ve kayışlı sistem direksiyonlar yerine gecikme olmayan çok daha sağlam ve etkin feedback üreten doğrudan tork veren Direct Drive Sistemler üzerine uzman bir firmadır.

Simagic Direct Drive Eko Sistemi 2023

Sürüş Similasyonu Konusunda Dünyanın en iyi markalarından biri olan Simagic Globally Danışmanlık İç ve Dış Ticaret A.Ş garantisi altında Türkiye ' de. Simagic in asli kurucuları gerçek yarış dünyasında deneyim sahibi kişilerdir, Simagic üretim yeri Çindir, Dubai de satış ofisi de bulunmaktadır. Dünyadaki bütün kıtılarda şuan satılmaktadır. 2018 den beri bir çok ürün üretmiş marka sayfasını Bu Link den (yeni pencereye izin verin) ziyaret edebilirsiniz.

Tüm Yarış Direksiyonu ve Ekipmanlarında garanti çok önemlidir, hem mekanik ve hem yazılımın yoğun olduğu bu iş de ürünler bir çok farklı parçadan oluşmaktadır ve sonuç olarak çok fazla kullanıma maruz kalmaktadır veya yapısal olarak bozulmaya çok müsaitlerdir. Simagic Resmi Türkiye Distribütörü Globally Danışmanlık bu konuda teknik servis ve hizmet tecrübesi ve Müşteri Memnuniyeti anlayışı sayesinde bu ürünlerin Türkiye çok fazla talep göreceğini düşünmekteyiz.

Simagic 2023 itibariyle 4 ana kategoride ürün üretmektedir.

WheelBase yani Direksiyon Motor Sistemleri

Steering Wheel yani Direksiyon Simitleri

Pedals yani Similasyonlar için Pedal Setleri

Diğer Similasyon Aksesuarları yani El Freni, Vites gibi Simracing Aksesuarları

Simagic Modellerinden Bahsedersek

Simagic Giriş Seviyesi olarka diğer markaların üst modelleri tarif ediyor :)

Simagic Alpha Mini 10 N-m Maksimum Güç değeri ve Hızlı motoruyla dikkat çekiyor.

Simagic Alpha ve Ultra ise 15 N-m ve 23 N-m Direct Drive Motorlarla geliyor. Üç üründen aynı DD teknolojisine sahip görünüyor. Maksimum güç değerleri farklı.

Simagic Direksiyonlarına gelirsek 30cm den 33cm ye bir çok model var, gelbura.com da tüm modelleri sürekli stoklarda satış da tutmaya çalışacağız.

Simagic 2023 itibariyle FX Pro üst seviye GT - Formula Direksiyonunu yarış severlerin beğenisine sundu. Dünyanın en güçlü similasyon markalarından biri olduğunu göstermiş oldu rakiplerinin önüne geçmek için sürekli yenilik gösteren firma DS-8X vitesi ile direk fark yarratı, P2000 Serisi hidrolik pedallarıyla bir adım önde olan firma ise ucuz bir pedal henüz üretmedi.

Gelbura.com & Simagic Ortaklığı Türkiye de Siz Yarış Severlere Direct Drive Sistemler tedarik etmeye devam edecektir kampanyalar ve bilgilendirmeler için www.gelbura.com' u ve @gelburacom instagram hesabını yakından takip edebilirsiniz.