





Tüm S-Link Ürünleri
S-Link AKT2027 8000mAh 150 Psi 4 in1 Powerbank + LED Işık Lastik Şişirme Ve Akü Takviye Cihazı (Koyu Gri)
Mağazadan
Teslim
Kargo
185,00 TL
185,00 TL
Yeni
Ürün
Ürün
2.092,50 TL
Bu ürün tahmini 7 iş gününde kargoya teslim edilir.
Öne Çıkan Özellikler
Güç Değeri
0-300 W
S-Link AKT2027 Gümüş 8000mAh 150 Psi 4 in1 Powerbank+ LED Işık Lastik Sisirme Ve Akü Takviye cihazı

| Marka | S-Link |
| Model | AKT2027 |
| Açıklama | Lastik Şişirme ve Akü Takviye Cihazı |
| Gerilim | 14.8V |
| Pil Kapasitesi | 8000mAh |
| Silindir Çapı | 22mm |
| Başlangıç Akımı | 500A |
| Tepe Akımı | 1000A |
| Basınç Aralığı | 0.3-10.5BAr/3-150PS |
| Garanti Süresi | 24 Ay |
| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | S-Link |
| Güç Değeri | 0-300 W |
| EAN Kodu | 8680096152962 |
| Üretici Kodu | AKT2027 |
| SKU Kodu | TET90063209012 |












