Thrustmaster F-16C Viper 1:1 Replika Add-On F16 Replika

10.362,00 TL
Kargo Ücreti 109,00 TL
967,12 TL'den başlayan taksit seçenekleri
Hızlı Kargo

+ Sepete Ekle

Bu ürün tahmini 1 iş gününde kargoya teslim edilir.

Thrustmaster F16 Viper Uçağı Joystiği

Thrustmaster Hotas Magnetic Base ve Wartog Serisi İle Uyumludur.

F16 Uçağı 1:1 Replika joystik


Thrustmaster® HOTAS Magnetic Base

ve F-16C Viper™ HOTAS Add-On Grip:

Çok özel 10. yıl dönümü satışı!

Rennes, 3 Aralık 2019 — Dünyanın her yerindeki uçuş simülasyonu oyuncuları için 10 yıldır altın standardı belirleyen Thrustmaster, hevesle beklenen DCS: F-16C Viper modülünün piyasaya çıkışını kutlamak için her ikisi de dünyaca ünlü HOTAS Warthog™ Flight Stick'ten türetilen HOTAS Magnetic Base ve F-16C Viper™ HOTAS Add-On Grip'in satışa sunulacağını bildirmenin heyecanını yaşıyor.

UÇUŞ SİMÜLASYONUNDA ON YILLIK MÜKEMMELLİK

HOTAS Magnetic Base

Thrustmaster, sevilen HOTAS Magnetic Base ürününün bağımsız versiyonunu piyasa sürerek şimdiye kadar ilk defa, uçuş simülasyonu topluluğu üyelerine hayallerindeki kurulumu tamamen kişiselleştirme ve sıfırdan yapma fırsatı veriyor. Tabanı tek başına satın alabilme imkanı, simülasyon oyuncularına, şu ana kadar sadece hayalini kurabilecekleri bir uyarlama düzeyi sunarak tabanla birlikte istedikleri Thrustmaster eklenebilir uçuş kolunu (ayrı olarak satılır) kullanmalarına olanak tanıyor ve her oyuncu için ideal, tamamen kişiselleştirilebilir uçuş deneyimleri içeren yepyeni bir dönem başlatıyor. HOTAS Magnetic Base ayrıca HOTAS Warthog™ Flight Stick'in 10. yıl dönümü anısına, hem koleksiyoncuları hem de uçuş kurulumlarında anında çarpıcı bir yükseltme yapmak isteyen yeniliklere kapalı simülasyon oyuncularını kesinlikle cezbedecek göz alıcı bir logoyu gururla taşıyor.

HOTAS Magnetic Base önemli özellikler:

 • Masaüstü veya kokpit stili kullanım için özel 10. yıl dönümü logosu taşıyan ayrılabilir metal plaka.
 • Zamanla azalmayan cerrahi hassasiyet için 3D (Hall Etkisi) manyetik sensörler içeren H.E.A.R.T Hall Effect AccuRate Technology'li taban.
 • Oldukça sağlam ağır taban (uçuş kolu takılı değilken 2 kg'dan daha ağır).
 • Tüm uçuş simülasyonu oyunlarıyla uyumlu taban.
 • PC'de aşağıdaki Thrustmaster uçuş kolları ile uyumlu: HOTAS Cougar™, HOTAS Warthog™, F-16C Viper™ ve F/A-18C Hornet™.

F-16C Viper™ HOTAS Add-On Grip

Hakiki F-16C Viper™ uçuş kolunun gerçek boyutlu (1:1 ölçekli) aynı adı taşıyan replikası olan Thrustmaster F-16C Viper™ HOTAS Add-On Grip'in piyasaya çıkışı, efsane DCS savaş uçuş simülasyonu oyununda F-16C Viper modülünün en son erken erişim lansmanı ile aynı zamana denk geliyor.

HOTAS Warthog™ Flight Stick'in inanılmaz başarısından esinlenilen (ve hala diğer tüm joystick'leri değerlendirmede kıstas) kol, olağanüstü çok yönlülüğü sayesinde dünyada hava kuvvetlerinin istediği uçak olmaya devam eden taarruz uçağının ince detaylarını taklit etmek üzere özel olarak tasarlanan DCS: F-16C Viper modülüne kusursuz (ve doğal olarak) entegre oluyor. Hakiki F-16C Viper™, büyük ölçekli üretimi yapılan süpersonik çok fonksiyonlu bir savaş uçağı olup farklı savaş durumlarının getirdiği oldukça çeşitli talepleri karşılamak üzere bilinen adaptasyonlar içeriyor.

Simülasyon oyuncularının her yerde hayranlıkla söz ettikleri bu yeni DCS modülünün sağladığı nefes kesici oyun deneyiminden gerçekten en üst düzeyde yararlanmak üzere bu, Thrustmaster topluluğu üyeleri için bir kez daha halihazırda mevcut uçuş simülasyonu kalitesi ve hissi açısından en iyiye ulaşmada kesinlikle heyecan verici bir şans.

F-16C Viper™ HOTAS Add-On Grip önemli özellikler:

 • Hakiki F-16C Viper™ uçuş kolunun gerçek boyutlu (1:1 ölçekli) replikası.
 • Özgünlük hissi ve maksimum ürün kullanım ömrü için dayanıklı, endüstri sınıfı materyaller içeren %100 metal tasarım.
 • Toplam 19 eylem düğmesi, artı bir adet 8 yönlü "görüş açısı" başlık düğmesi.
 • Özel DCS: F-16C Viper modülü aracılığıyla DCS oyununa doğal entegrasyon (oyun ve modül ayrı olarak satılır).
 • Thrustmaster'ın saygıdeğer uçuş simülasyonu ekosisteminin iki önemli joystick tabanı ile geriye dönük uyumlu: HOTAS Warthog™ ve HOTAS Cougar™ (ayrı olarak satılır). HOTAS Warthog™ veya HOTAS Cougar™ tabanınıza kolu kolayca yerleştirin!

Ürün en popüler uçuş simülasyonu oyunlarıyla elbette uyumlu olmakla birlikte F-16C Viper™ HOTAS Add-On Grip hepsinin ötesinde tekrar söylemeye değecek, modül için doğal entegrasyon özelliği sunan, DCS: F-16C Viper modülünün gerçek bir uzantısını temsil ediyor!

"Thrustmaster F-16C Viper™ HOTAS Add-On Grip, DCS: F-16C Viper modülü için tercih ettiğim kol. Gerçek F-16C kumanda kolu gibi hissettiriyor ve çalışıyor, olağanüstü kalite, fiyat ve dayanıklılık sunuyor."

— Matt "Wags" Wagner

Baş Yapımcı, Eagle Dynamics

DCS World F-16C Viper™'da F-16C Viper™ HOTAS Add-On Grip eşleştirmesi

HOTAS Magnetic Base ve F-16C Viper™ HOTAS Add-On Grip'in satışsa sunulması ile ilgili akılda tutulması gereken bazı önemli bilgiler:

 • Ön siparişlerin alınmaya başlanması:
  • Thrustmaster e-mağazasında 15 Ocak 2020
  • Dünya genelinde 15 Ocak 2020
 • Piyasaya çıkışı: 28 Şubat 2020
 • HOTAS Magnetic Base önerilen perakende satış fiyatı: £119,99; €129,99; $159,99
 • F-16C Viper™ HOTAS Add-On Grip önerilen perakende satış fiyatı: 169,99 £; 179,99 €; 229,99 $

https://www.facebook.com/ThrustmasterOfficial

https://www.instagram.com/tmthrustmaster/

Özellik Detayları
Marka Thrustmaster
Bağlantı Şekli Kablolu
Uyumlu Platformlar PC
Garanti Süresi 24 Ay
EAN Kodu 3362932915638
Üretici Kodu 2960848
SKU Kodu TET16455313154
Yükleniyor...
Yükleniyor...