Thrustmaster Ürünleri

Filtrele

Thrustmaster Türkiye Distiribütörü Globally Garantisiyle Gelbura.com' da

Thrutmaster Dünyanın En Büyük Yarış ve Uçuş Similasyonu Aksesuarları Üreticisidir. Thrustmaster Dünyada bu konuda birçok ödül almış ve birçok ödüllü Patent' e sahiptir. Thrustmaster 30 yıllı aşmış geçmişiyle Sim dünyasındaki en eski buluşçulara sahiptir. Ar-GE ve Kalite konusuna verdiği önemle yılllar boyu rakipsiz bir şekilde pazara hakim olmuştur.

Thrustmaster’ ın sahip olduğu eko-sistem sayesinde bir similasyon oyuncusunun kullanması gereken tüm ürünlere sahiptir.

Thrustmaster bir çok dünya deviyle iş birliği yaparak ürün geliştirmeye devam etmektedir. Bu iş birlikleri Sony Playstation, Ferrari, Formula 1, Sparco, USA Air Foce, Ace Combat, Gran Tourismo gibi markalardır. Bu markalarla beraber ürün üreten Thrustmaster kalite ve algı konusunda rakiplerine göre çok farklı bir noktadadır.

Thrustmaster Türkiye

Thrustmaster ' ı ülkemize tam anlamıyla getiren ilk firma Globally Danışmanlık İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş olmuştur. Thrustmaster Türkiye ' nin ilk partnerleri www.Gelbura.com ve Ortombo dur. Thrustmaster Bayilikleri ve Reklam Anlaşmaları için yalnızca Globally A.Ş ye başvuru yapılmalıdır.

Thrustmaster Türkiye Garanti Sağlama

Gelbura.com da satılan tüm Thrustmaster ürünleri, Globally Danışmanlık İç ve Dış Ticaret A.Ş tarafından 2 Yıl Tam garantilidir. Thrustmaster tüm dünyada sınırlı garanti vermektedir ve bunu maksimum 1 yıl sağlamaktadır; bu demek oluyor ki bizim dışımızda aldığınız ürünler maksimum 1 yıl garantilidir. Bizim dışımızda hiç bir firmadan Thrustmaster ürünü almanızı önermiyoruz servis sorunları yaşayabilirsiniz.

Bu Linke giderek Thrustmaster partnerlerine ulaşabilirsiniz.

http://www.thrustmaster.com/where-to-buy

Yarış Direksiyonu Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim

Yarış direksiyonu alırken öncelikle bütçeniz önemli, daha sonra ise ihtiyaçlarınız önemli. 6 ayda bir kullanacağınız bir direksiyona çok fazla para vermeyin ama profesyonele yakın bir kullanımsa kesinlikle mümkün olan üst bütçeyle hareket edin, bu aşamaları geçtik de sonra ise alacağınız ürünün kalitesini sorğulayın; Thrustmaster bu konuda öncü bir firma olarak hem kalite hemde her bütçeye ve talebe uygun ürün üreterek piyasayı domine etmektedir. Thrustmaster ürünlerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Gelbura.com Thrustmaster Türkiye Distribütörü Globally ' yi Tavsiye eder.

Thrustmaster Yarış Direksiyonu Modelleri :

Thrustmaster Direksiyon Modelleri ; T-GT II, T300 RS GT,T300 Ferrari, TS-PC RACER Ferrari 488 Challenge Edition, TS-XW Racer, T150, T150 Ferrari, T150 RS PRO, TMX Force Feedback, TMX PRO, TX ITALIA, TX LEATHER Edition, T80 Racing Wheel Official Sony licensed PS4®, T80 488 GTB, 458 Spider, 458 ITALIA Wheel for PC, Red Legend Edition gibi modellere sahiptir.

Thrustmaster Direksiyon Simidi (Add-On) Modelleri ;

TM Rally Sparco R383 Mod, TM COMPETITION WHEEL Add-On Sparco P310 Mod, FERRARI F1 WHEEL ADD-ON, TM LEATHER 28 GT ADD-ON, FERRARI GTE F458 WHEEL ADD-ON, TM OPEN WHEEL Add-on, F599XX EVO 30 WHEEL ADD-ON ALCANTARA EDITION gibi modelleri vardır.

Thrustmaster TH8A Vites, Thrustmaster TSSH El Freni, Thrustmaster Led Göster Ekranı gibi bir çok ürünü de gelbura.com da bulabilirsiniz.

Joystick Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim ?

Joystick alırken daha çok bütçeye bakmalısınız en iyi uçuş joystickleri gerçeklerle birebirdir, bir helikopterin veya uçağın içindekiyle farksız olan Thrustmaster Hotas Wartog setiyle kendi kokpitinizi kurup gerçek uçuşa yakın bir deneyime dönüştürebilirsiniz. Bu ürünler eğitimlerde ve similasyonlarda çok fazla kullanılmaktadır. Hotas sistemi Thrustmasterın joystick ailesine yansımıştır. Hotas sisteminde ana joystick ve Gaz Sistemi mevcutdur. Uçuş Pedalları da eklenince tam set olmaktadır.

Thrustmaster Joystick ve Uçuş Sistemi Modelleri ;

Thrustmaster Hotas Wartog Uçuş Seti, Thrustmaster TCA Boeing Yoke Pack, Thrustmaster TCA Air Bus Edition, TM Hotas Magnetic Base, HOTAS WARTHOG DUAL THROTTLES, Thrustmaster Hotas Wartog Flight Stick, Thrustmaster FA-18C Hornet HOTAS Add-On Grip, Thrustmaster F-16C Viper, Thrustmaster T.FLIGHT HOTAS 4, T.FLIGHT HOTAS ONE, T.FLIGHT Hotas X, Thrustmaster T.Flight 16000M FCS, Thrustmaster T.16000M FCS HOTAS, Thrustmaster T.16000M FCS Flight Pack, MFD COUGAR, TWCS THROTTLE, T.FLIGHT STICK X, T.Flight Full Kit, TFRP RUDDER, TPR Pendular RUDDER, T-FLIGHT HOTAS 4 ACE COMBAT 7 SKIES UNKNOWN, T-FLIGHT HOTAS ONE ACE COMBAT 7 Limited EDITION gibi sıralaya biliriz.

Thrustmaster Kulaklıklar ;

Thrustmaster grup şirketi dünyaca ünlü ses markası Hercules ın ses deneyimini Kulaklıklarına yansıtmıştır, Thrustmaster uçuş ve yarış oyunlarına yönelik kulaklıklar üretmiştir.

Thrustmaster Ferrari Sucuderia Kullaklık Serisi ile ciddi ilgi görmektedir.

Thrustmaster 2020 yılı itibariyle Eswap Pro Controller adında dünyanın ilk modüler mekanik gamepad ini pazara sürmüş ve ciddi ilgi görmüştür. Eswap Pro Controller ' in ayarlana bilir seviye yazılımı ve oyuna göre değiştirilebilir modüler yapısı ciddi fark yaratarak espor camiasına Thrustmaster tarafından sunulan bir hediye ye dönüşmüştür. Marka Eswap pro Controller ürünüyle Gamepad pazarında büyük bir sıçrama yapmıştır. Eswap Pro X de XBOX da çalışan gamepad dir.