Moza Racing SRP Load-Cell 3'lü pedal seti

%6İNDİRİM
15.899,00 TL
14.982,00 TL
Kargo Ücreti 349,00 TL
1.398,32 TL'den başlayan taksit seçenekleri
Hızlı Kargo

+ Sepete Ekle

Bu ürün tahmini 1 iş gününde kargoya teslim edilir.

Moza Racing SRP Loadcell 3'lü pedal seti


2 li base ve cluth ayrı kutularda gelir.MOZA SRP Pedal En İyi Kontrol için Yük Hücresi Yüksek mukavemetli çelikten yapılmıştır 75 KG'ye kadar yüksek hassasiyetli basınç sensörü 16 bit yüksek hassasiyetli manyetik kodlayıcı USB portu üzerinden PC ile doğrudan bağlantı Ayarlanabilir pedal aralığı Fren yayı ve sönümleme bloğu bir arada Yüksek Mukavemetli Çelikten Üretilmiştir Pedal, üstün kalite ve dayanıklılık sağlayan yüksek mukavemetli çelik ile işlenmiştir. Basınç sensörü Yere Monte Organ Tipi Gaz pedalı Organ tipi gaz pedalı, sürücünün ayağının ve pedalının aynı yörüngeyi takip etmesini sağlar. Bu, gaz kelebeği kontrolünü daha kolay ve daha doğru hale getirir. 16-bit Yüksek Hassasiyetli Manyetik Kodlayıcı Fren, debriyaj ve gaz pedallarının tümü, Hall sensöründen çok daha yüksek çözünürlük ve daha kararlı olan 65536 PPR çözünürlüğe sahip 16 bit hassas manyetik kodlayıcı kullanır. Açı sensörü Çift Sensör Füzyon Algoritması Fren, ince fren ayarına izin veren bir basınç ve açı sensörü kullanır. İlk aşamaya açı sensörü hakimdir, bu da yarışçıların fren açısını kontrol etmesine izin verir, orta ve son aşama, pedalın kontrolünü kolaylaştıran basınç sensörü tarafından kontrol edilir. Frenleme Yayı ve Sönümleme Blok Kombine Hem bir fren yayı hem de sönümleme bloğu kullanan yarışçılar, gerçek bir ayak hissini yüksek oranda simüle eden frenlemenin son aşamalarında imza niteliğinde bir sertlik ile ilk aşamada pedal hareketinde daha fazla kontrolün keyfini çıkarabilirler. USB portu üzerinden PC ile doğrudan bağlantı MOZA SRP pedalları, bir USB portu üzerinden PC'ye kolayca bağlanabilir ve MOZA Pit House yazılımı ile kalibre edilebilir. Piyasadaki tüm simracing dişlileri ile uyumludur. Çoklu kullanım senaryoları Alt kısımdaki kaymaz mat, profesyonel braketler olmadan kullanıldığında pedalın kaymasını engellerken, daha profesyonel kurulumlara kolayca uygulanır. Ayrılabilir Pedal Tasarımı Pedallar kolaylıkla ayrılabilir ve diğer profesyonel braketlere monte edilebilir. Sert kullanıcılar için pedallar da tersine çevrilebilir. Pedal Gezinti Yazılım Ayarı MOZA'nın Pit House yazılımı, farklı ihtiyaçlara göre pedal hareketlerinin kolay konfigürasyonunu sağlar.
Özellik Detayları
Marka Moza Racing
Yük Hücresi (Loadcell) Var
Uyumlu Platform PC
Garanti Süresi 24 Ay
EAN Kodu
Üretici Kodu SRP-Three
SKU Kodu TET26639850666

MOZA RACING SRP PEDAL İNCELEMESİ

Bu ürün hakkında yapılan yorum, soru ve cevaplar

Samet G.

Ürün elime 3 günde ulaştı montajını falan yaptıktan sonra mesai saatim başladığı için deneme fırsatım olmadı sadece çalışıp çalışmadığına baktım sorunsuz çalışıyordu. Hem sipariş öncesi hem sipariş sonrası tüm sorularımı yanıtlayan gelbura çalışanlarına teşekkür ederim. Ürünün yanında gelen yayın yumuşak olduğunu okuduum için kullanıcı yorumlarından geliştirme kitiyle beraber satın aldım. Ama bana o kitteki yayalar sert geldi o yüzden bence gelen yayla beraber test edip sonra karar vermenizde fayda var. Ürün kalitesi ve kullanılan malzeme gerçekten çok başarılı o konuda gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Tek bir şikayetim olacak ürün ile alakalı pedalların ana base üzerine montaj için kullanılan delikleri civata ölçülerine çok yakın bu da montajı biraz zorlaştırıyor o esnada civataları yalama yapmama konusunda dikkat etmelisiniz.

Müşteri Hizmetleri Yorumu ;

Değerli yorum ve uyarılarınız için çok teşekkür ederiz.

28.09.2023 22:35:10
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?   Evet (0)   Hayır (1)
Samet G.

sadece yay olan geliştirme kitini yanında satın aldım. Performans kiti lite versiyonu için mi?

Müşteri Hizmetleri Yorumu ;

Selamlar doğru aldınız lite olan versiyon için o dediğiniz ürün

27.09.2023 10:42:23
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?   Evet (0)   Hayır (0)
Samet G.

bu pedal setiyle performans kiti almalı mıyım ?

Müşteri Hizmetleri Yorumu ;

selamlar eğer freni sertleştirmek istiyorsanız evet

26.09.2023 22:37:35
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?   Evet (0)   Hayır (0)
Burak D.

Merhaba, bu pedal seti yine sizin satmış olduğunuz Spardox direksiyon standı ile uyumlu mudur?

Müşteri Hizmetleri Yorumu ;

Selamlar hangi stand la daha önce ürettiğimiz std10 modeli ile tam uyumlu değil altına birşey yapmanız lazım bağlamanız için. Yani uyumlu değil.

02.09.2023 20:33:04
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?   Evet (0)   Hayır (0)
Yükleniyor...
Yükleniyor...