Honeywell Ürünleri

KATEGORİ
Ürün Değerlendirmesi
Filtrele

Honeywell Yenilikçi Çözümleri ile gelbura.com ' da.

Honeywell Barkod Okuyucular En yeni Modelleri Burada

1885 Yılında bugüne kadar Arge çalışmaları sayesinde Dünyada enerji verimliği ve elektronik ürünler üzerine büyük buluşlar üreterek bir çok sektörde fark yaratan bir marka olan Honeywell, Türkiye pazarında güçlü distribütörler ile hızla yaygınlaşmaktadır. Gelbura.com Honeywell Barkod okuyucu ürünlerinde yıllardır özel partner olarak yer almaktadır. Honeywell geçmişi ile geleceğin bir numaralı üreticilerinden olmayı sürdüreceğini ve müşterilerine her zaman en yeniyi sunacağını öngörüyoruz. Honeywell bir amerikan markasıdır, Honeywell Barkod Okuyucular dünyanın en iyi barkod okuyucuları olduğunu kanıtlamıştır. Gelbura.com da olmayıp da bizden almak istediğiniz Honeywell ürünleri için bizimle iletişime geçebilir, proje ürünlerinde proje fiyatı isteyebilirsiniz. Gelbura.com da bulunan Honeywell fiyatları ve Honeywell modelleri için www.gelbura.com/Honeywell linkinden direk ulaşım sağlayabilirsiniz.

Honeywell Son yıllarda yaptığı Ar-ge Çalışmaları sayesinde Karekod dediğimiz 2D kodları en iyi okuyan yüksek çözünürlüklü ve hızlı karekod okuyucular üretmiştir bu ürünler bizim sürekli stoklarımızdadır.

Honeywell Karekod Barkod Okuyucular da en yeni model şuanda 1470g ve 1950ghd dir, bu modellerin üstüne tıklayarak satış linkine gidebilirsiniz (yeni pencere açılışına izin veriniz) ve direk aynı gün kargo ile bizden satın alabilirsiniz veya Ümraniye deki mağazamıza gelip Honeywell Barkod Okuyucuları deneyebilirsiniz.