DARK Equalizer 600W 85+ Bronze 3x12cm Fan, Multi LED Ön Panel, USB3.0 Pencereli Mid Tower (ATX) Özel Tasarım Kasa DKCHEQ600

Kargo Ücreti 109,00 TL
Bu ürün geçici olarak temin edilemiyor.
Dark Equalizer 600W Multi LED Ön Panel, 3x 12cm Toplam Fan, USB 3.0 Mid Tower PC Oyuncu/Sahne Kasası
Parti Başlasın! Sahnenin Yıldızı; Yıla Damga Vuran PC Kasası Dark EQUALIZER!Gerçek Şova Hazır mısın? İşte Sahnede Dark EQUALIZER!
Şov başlasın, ışıkları söndürün ve gerisini PC kasa sahnesinin yeni yıldızı Dark EQUALIZER' a bırakın! EQUALIZER dans edercesine performans sergileyen, kasa sahnesine damga vuran ön panel multi LED tasarımı ile sıra dışı deneyim yaşatır. Görenleri sadece dış görünümüyle değil performansıyla da hayran bırakan Equalizer; 3x 12cm Fan, USB3.0, LED mod açma/kapama tuşu, 3x3.5" HDD 2x2.5"SSD
desteğine sahiptir. Yüksek sistem performansınız için 39cm' ye kadar en güçlü ekran kartlarını ekleyebilir, 16cm' ye kadar işlemci soğutucu desteği ile sisteminizi soğutabilirsiniz. Performans, oyun, müzik, sahne, ritim hayatının vazgeçilmeziyse yalnız değilsin! Burada sana eşlik etmek için sabırsızlanan Dark Equalizer var, dansa var mısın?


Tek 12V Kanalından 45A ve 540W Güç! 600W Bronze Güç Kaynağı
Dark Equalizer sahip olduğu güç kaynağı ile 600W toplam gücün %90' ını tek 12V kanalından verebilecek yapıda dizayn edilmiştir. Tek 12V kanal tasarımının çok kanallı güç kaynaklarına göre en büyük avantajı yüksek akım değerlerine ihtiyaç duyan ekran kartlarının ve yüksek hız aşırtmalı işlemcilerin kararlı çalışmasıdır. Dark Equalizer sahip olduğu 600W Bronze güç kaynağı ile verimli oyuncu sistemlerinde rahatça kullanabileceksiniz.

%85' i Aşan Verimlilikle Daha Tasarruflu
Equalizer sahip olduğu 600W güç kaynağı; 85+ Bronze verimlilikte bir güç kaynağıdır. Verimlilik yüzdesi %50 yük altında %85' i aşmaktadır. Sağlanan bu çok yüksek verimlilik sayesinde şebekeden PC bileşenlerinizin ihtiyaç duyduğu kadar güç çekilir ve 80+ olmayan güç kaynaklarına göre çok daha yüksek enerji tasarrufu sağlar. Üstelik verimlilik yüzdesi ısıya dönüşen kayıp gücü de azalttığı için güç kaynağı çok daha az ısınır.


PC Dünyasında Güç Var, Kıpırtı Var, Dark Equalizer ile Renk Var!
Adım adım artan bir ritim var, Dark Equalizer burada ve seninle! Hareketli ve renkli LED' lerle tasarlanan ön panel ile can bulan Dark Equalizer; PC dünyasına renk, aykırılık ve güç katmak için tasarlandı. Dark Equalizer sadece PC kasası olarak değil aynı zamanda bulunduğu yere renk ve heyecan katmak için aramızda. Dikkatler sürekli üzerimde olsun diyenlerdensen Dark Equalizer tam sana göre!Süper Dev Penceresinden Performansa Davetlisiniz!

Dark EQUALIZER, içinde taşıdığı özel sisteminizi dilediğiniz an izlemeniz için şeffaf pencereli dev yan kapağa sahiptir. Boyutlarına göre dev yan penceresinden donanımlarınızı her zaman kontrol altında tutabilir ve topladığınız sistemin seyir konforuna erişebilirsiniz. Dilerseniz fan yuvalarına satın alarak ekleyebileceğiniz Dark 12cm Ultra Bright 33x kırmızı ya da mavi LEDfan ile sisteminiz serinlerken LEDaydınlatma ile beraber görsel şöleni daha yoğun yaşayabilirsiniz.3 Adet 12cm Dahili Fan ile Etkili Soğutma

Dark Equalizer sistem performansınızı zirveye taşıyabilmeniz için ön panelde 2x 12cm siyah fan ve arka panelde 1x 12cm kırmızı fana sahiptir. Dark Equalizer' ın arka panelinde yer alan 12cm' lik fan tam 33 LED' e sahiptir, böylelikle kasanız hem etkili soğutmanın hem de kaliteli aydınlatmanın farkını size her an yaşatacaktır. Farklı soğutma çözümlerine de destek veren Equalizer; 240mm' ye varan radyatörlü sıvı soğutucu tercih etmeniz durumunda ön panelinde yer alan 2x 12cm fanları kolaylıkla çıkarabilir ve monte edebilirsiniz.Tüm Bağlantılar Elinizin Altında!

Dark Equalizer PC performans kasasının ön panelindeki bağlantıları sayesinde güncel harici cihazların kablolu arabirimlerine destek verir. Ön panelde bulunan 1x USB3.0 ve 2x USB2.0 portlarından geleneksel depolama cihazlarınızı yüksek hızlarda bağlayabilir, kulaklık ve mikrofon girişlerini sürekli olarak elinizin altında bulabilirsiniz. Ayrıca ön panelde yer alan LED' lere mod kazandırabilmeniz ya da açıp kapatabilmeniz için LED tuşu Equalizer' ın üzerindeki bağlantılar bölümünde yer almaktadır.


Süper ATX Şasi Tasarımı
Kasa içi hava dolaşımına daha az etki etmesi için geliştirilen Süper ATX şasi tasarımında alt bölüm özel tasarım kabin ile kapatılmıştır. Bu sayede disklerin, güç kaynağının ve kabloların hem hava transferine hem de seyir zevkine engel olmasının önüne geçilmiştir.


2.5" ve 3.5" Diskiniz için Görünmez Bölme
Anakart arkasında 2.5" SSD/SSHD/HDD ya da 3.5" HDD disk eklemek için görünmez bir bölmeye ve özel şasi yapısına sahip olan Dark Equalizer, kasa içi hava dolaşımını etkilemeden disklerinizi konumlandırmanızı sağlar.
Equalizer; 2x 2.5" SSD/SSHD/HDD ve 3x 3.5" HDD yuvaları ile geniş depolama alanı sunar.Yüzey Çizmeyen Sünger Ayaklar
Sahip olduğu 4x sünger ayak destekleri ile bulunduğu yerde sarsılmaz bir yapıya sahip olan Dark Equalizer, aynı zamanda hassas yüzeyleri asla çizmez.

Çıkarılabilir Alt Fan Filtresi
Güç kaynağınızın daha uzun ömürlü olması ve stabil çalışması için tozdan korunması gerekir. Dark Equalizer' ın alt bölümünde konumlandırılmış olan filtre yardımıyla güç kaynağınızı toza karşı koruyabilirsiniz. Yıkanabilir yapıya sahip toz filtresini kasanızı açmaya gerek kalmadan çıkarabilir, temizledikten sonra pratik bir şekilde tekrar yerine takabilirsiniz. Yüksek ayakları ve fan filtresi ile kasanız hep temiz, bileşenleriniz hep stabil çalışacaktır.
Dertsiz CPU Soğutucu Montaj Boşluğu

Sisteminize sonradan işlemci soğutucusu eklemek isterseniz kasanızda bulunan işlemci soğutucu montaj boşluğu ile anakartınızı sökmeden montaj imkanına kavuşabilirsiniz.

38cm Ekran Kartı ve 16cm İşlemci Soğutucu Desteği
Uzun, performans oyuncu kartlarını sorunsuzca kullanabilmeniz için Dark Equalizer' da 39cm uzunluğa kadar ekran kartı desteği sağlanmıştır. İşlemci soğutucu olarak ise Dark AquaForce W240, Akasa Venom A10 gibi sıvı soğutucu kullanabileceğiniz gib Silverstone AR01 ve Akasa Venom gibi 160mm yüksekliğe kadar hava soğutucu kullanabilir ve işlemcinizin performansını daima maksimumda tutabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Kasa Rengi: Siyah
Kasa İç Yüzey Boyası: Siyah
Kasa Tipi: Mid Tower
Desteklenen Anakart Tipi: ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Malzeme: Çelik (SPCC)
Şasi Kalınlığı: 0.55mm
Güç Kaynağı Konumu: Altta
Fan Yuvaları: 3x 12cm
Takılı Fan Detayı: Önde: 2x 120mm Siyah Fan / Arkada: 1x 120mm Kırmızı 33LED Fan
Kasa Yan Kapak : Şeffaf Pencereli
2.5" Yuva (SSD/SSHD/HDD için): 2 Adet
3.5" Yuva (HDD): 3 Adet
PCI Yuva Sayısı: 7 Adet
LED' li Fan: Var 1 Adet / Kırmızı
Ön Panel Tipi: Multi LED' li Ön Panel
USB 2.0 Bağlantı Sayısı: 2 Adet
USB 3.0 Bağlantı Sayısı: 1 Adet
Ekstra Özellikler: Kablo yönetimi, LED açma kapama, SSD Desteği
Güç Kaynağı: Var / 600W / Aktif PFC
Güç Çıkışları: 1x 20+4 Pin Anakart / 1x 4+4 Pin CPU / 2x 6+2 Pin PCI-Express / 1x 4 Pin Floppy / 3x 4-Pin Molex / 6x SATA
Kasa Güç Kaynağı Detayları: Nominal Güç Değeri : 600W, Aktif PFC:Var (max %99) Koruma: Aşırı Güç Koruması/ Aşırı Gerilim Koruması/ Kısa Devre Koruması Max. Çıkışlari:12V:45A, +5V:22A, +3.3V:22A (12V Maks. Gücü:540W, 5V,+3.3V Gücü: 120W)/ 85+ Bronze Verimlilikli Güç Kaynağı
Üretici Kodu: DKCHEQ600


Özellik Detayları
Marka DARK
Garanti Süresi 24 Ay
EAN Kodu 8697939931141
Üretici Kodu DKCHEQ600
SKU Kodu TET42843411721
Yükleniyor...
Yükleniyor...