Taksit Kampanyası!

Seçili Markalarda Dev Kampanya Tüm Bankalar 6 Taksit ' e kadar Tüm Taksitler de 0 Komisyon Kampanyası

Kalan
Zaman

Pesado He[%]-High Extraction Basket (L)

%4İNDİRİM
1.999,00 TL
1.917,00 TL
Kargo Ücreti 109,00 TL
178,93 TL'den başlayan taksit seçenekleri
Hızlı Kargo

+ Sepete Ekle

Bu ürün tahmini 1 iş gününde kargoya teslim edilir.

Pesado He[%] - High Extraction Basket Large size

Medium Basket: 17g-19g

Large Basket: 19g-21g


Yüksek ekstraksiyon kahve filtremiz, espressonuzdan en iyi sonuçları almanız için özel olarak tasarlanmıştır. Benzersiz tasarımı ile kahvenizden önemli ölçüde daha fazla çözünmüş madde çıkarır ve daha zengin, daha lezzetli bir kahve kupası elde edilmesini sağlar.

Kahve tutkunuysanız veya sadece kahve deneyiminizi geliştirmek istiyorsanız, yüksek ekstraksiyon kahve filtremiz kesinlikle espressonuzu bir üst seviyeye taşıyacaktır. Daha yüksek bir ekstraksiyon verimi elde etmek ve kahve çekirdeklerinizin tam potansiyelini ortaya çıkarmak için mükemmeldir.

Precision Build

Hassas İmalat Bu kahve makinesi filtreleri, 1.1mm paslanmaz çelikte geliştirilmiş olup, CNC işlenerek tamamen silindirik olacak şekilde tasarlanmış ve alt kısmında lazerle kesilmiş deliklere sahiptir ki bu delikler alt yüzeyin dış kenarına kadar dairenin içinde genişler.High Extraction

Yüksek Ekstraksiyon Eklenen kalınlık, çıkarma sırasında diskteki alt yüzeyin dışa doğru bükülmesine izin vermediği için diskin rijitliğini arttırır ve lazerle kesilmiş delikler son derece doğru olduğundan daha yüksek bir açık yüzey alanına izin verir, bu da çıkarma sırasında su akışına daha az direnç sunar.Strong, full flavoured coffee.

Güçlü, tam lezzetli kahve. He[%] filtrelerinin size daha tutarlı bir çıkarma deneyimi ve atış başına toplam çözünmüş madde miktarında artış yaşatacağına inanıyoruz (daha yüksek verim).

Sabit değişkenlere sahip birçok espresso atışını karşılaştırdıktan sonra, bu filtrelerin hem siyah atışlar hem de süt bazlı içecekler için kahve deneyiminizi geliştireceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Özellik Detayları
Marka Pesado
EAN Kodu
Üretici Kodu
SKU Kodu TET78299326595

Bu ürün hakkında yapılan yorum, soru ve cevaplar

Sabahattin G.

Merhaba,Lelit Victoria ile gelen stock portafiltre ile uyumlu olur mu

Müşteri Hizmetleri Yorumu ;

Selamlar Uyumludur. evet.

04.01.2024 00:02:21
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?   Evet (0)   Hayır (0)
Yükleniyor...
Yükleniyor...