Kafein Kültür Brezilya Pink Star Espresso 250gr

%14İNDİRİM
249,00 TL
215,00 TL
Kargo Ücreti 109,00 TL
20,07 TL'den başlayan taksit seçenekleri
Hızlı Kargo

+ Sepete Ekle

Bu ürün tahmini 1 iş gününde kargoya teslim edilir.

Brezilya Pink Star Espresso, Kafein Kültür’ün ana espresso için kahve seçkisidir ve profilinde hafif portakal ve fındık notalarıyla kokusu öne çıkmaktadır. Lezzetinde ise tatlı portakal, bitter çikolata ve ceviz notaları bulunur. Bu nitelikli kahve, hem ev baristaları hem de dükkanlar için ideal bir seçimdir ve bizler tarafından da çok sevilmektedir. Siz de bu keyifli demlemeyi deneyin ve lezzetin tadını çıkarın!

Yöre: Brezilya, Sul de Minas

Üretici: Kooperatif/Çeşitli Üreticiler

Sahibi: Cooxupe Üyeleri (12000 Çiftçi)

işlem: Natürel

Varyete: Çeşitli Varyeteler (Harman Varyeteler)

Rakım: 750 – 1100 m

Hasat: 2022-2023

Tedarikçi: Sucafina Specialty

Profil: Espresso

Tadım Notları: Tatlı Portakal, Bitter Çikolata, Ceviz

Tadım Puanı: 82

Brezilya Pink Star Espresso, Kafein Kültür’ü kurduğumuz ilk zamanlarda seçkimizi oluştururken özellikle ana espresso ve yüksek asiditeli filtre kahvelerden hoşlanmayalar için arayışımız hem temiz hem de hafif de olsa kendini hissettiren, sütlü espresso bazlı içeceklere de uyacak bir kahve seçmekti. Bu kahve, aynı zamanda kolay kalibre edilebilecek ve kalibrasyon maliyeti de bütçe dostu olacak bir kahve olmalıydı.

Seçki için yaptığımız Sucafina tadım seansında, Brezilya Pink Star kahvesi arayışımız için hem lezzet hem de fiyat anlamında hemfikir olduğumuz tam olarak “işte bu!” dediğimiz kahve olmuştu. Bu kahve, kahve severlerce öylesine sevildi ki, 2022 hasat için aldığımız ilk hasat mahsülü hızlıca tükendi ve 2022-2023 dönemi için hazırlanan ikincil hasatın çok yüklü bir kısmının ithalatını gerçekleştirdik. O sebeple yeniden Ana espresso ve filtre için seçkimizde üçüncü kez 2022 ikincil hasatıyla Brezilya Pink Star espresso aramızda!

Brezilya Pink Star hem ana espresso hem de filtre olarak iki ayrı profilde seçkimizde yer alıyor. Fiyatından da tahmin edebileceğiniz üzere bu kahve bir kooperatif kahvesi. Natürel işlem görmüş ve çeşitli varyetelerden oluşuyor Brezilya Pink Star.

Brezilya Pink Star’ın espresso profilinde kokuda hafif portakal ve fındık, lezzette tatlı portakal , bitter çikolata ve ceviz notaları alacaksınız. Biz çok sevdik, umuyoruz siz de seversiniz! 😊 Keyifli demlemeler!

*Kahvelerimizin espressp profilleri için en az 2-3 hafta gaz salınım süresi tavsiye ederiz.

Özellik Detayları
Marka Kafein Kültür
İşlem Natürel
Öğütme Seçeneği Çekirdek Kahve
Miktar 250gr
Rakım 750-1100
Hasat Yılı 2022-2023
TADIM NOTLARI Tatlı Portakal, Bitter Çikolata, Ceviz
EAN Kodu kkpse0101
Üretici Kodu kkpse01
SKU Kodu TET66961083056

Bu ürün hakkında yapılan yorum, soru ve cevaplar

Ümit A.

Merhaba,
Kavrum tarihleri nedir acaba?

Müşteri Hizmetleri Yorumu ;

Selamlar sürekli güncel kavrum tarihlerini satıyoruz. Eski ürünler ya çöpe gidiyor yada kendimiz mağazalarımızda tüketiyoruz.

17.11.2023 14:29:42
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?   Evet (0)   Hayır (0)
Ekrem B.

Ekşimsi ve giderek kalıcı hafif damak ta bıraktığı mayhoş tatla güzel ve özel bir kahve, kesinlikle arattırıyor kendini.

Müşteri Hizmetleri Yorumu ;

Değerli yorum ve bilgiler için teşekkür ederiz.

05.11.2023 21:43:40
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?   Evet (0)   Hayır (0)
Yükleniyor...
Yükleniyor...