Taksit Kampanyası!

Seçili Markalarda Dev Kampanya Tüm Bankalar 6 Taksit ' e kadar Tüm Taksitler de 0 Komisyon Kampanyası

Kalan
Zaman

idose DF64E Single Dose ve Electronic Dosing Kahve Öğütücü Beyaz

Kargo Ücreti 129,00 TL
Bu ürün geçici olarak temin edilemiyor.

İdose DF64 ve DF64E arasındaki fark

DF64, daha geniş bir öğütme boyutu aralığına sahiptir ve çok çeşitli kahveler için iyi çalışabilir. DF64E, çoğunlukla espresso öğütme boyutları için tasarlanmıştır ve daha büyük öğütme boyutlarında o kadar iyi sonuç vermez.

DF64E, renkli bir vinil kaplamaya sahip DF64'e karşı renkli bir kaplamaya sahiptir.

DF64E'de ahşap detaylar vardır, DF64'te yoktur

Öğütme boyutu ayarı için DF64E'deki mekanizma öğütme boyutu ayarlandığında alt dişli ayarını yapar, DF64'te üst dişli ayarı yapılır.

DF64E'nin üretim maliyeti daha yüksektir ve bu nedenle DF64'ten daha yüksek bir fiyat noktasına sahiptir; bu, esas olarak elektronik dozajlama özellikleriyle ilişkili ekstra üretim maliyetiyle ilgilidir.


DF64E, DF64 gibi eğimli bir taban üzerine inşa edilmemiştir.

Üç Dozlama Seçeneği

DF64E'nin üç dozlama seçeneği vardır - tek atım, çift atım ve manuel dozlama. Bu seçenekler bir dokunmatik ekran menüsünden seçilebilir. Tek ve çift atış düğmeleri ayarlanabilir ve basıldığında öğütücü önceden tanımlanmış bir süre boyunca öğütecek ve sonra duracaktır. Bu, öğütmek istediğiniz kahve miktarına göre zamanlamayı ayarlamanıza olanak tanır ve bunu tekrarlanabilir hale getirir, böylece öğütücüyü kullanmadan önce çekirdekleri ölçmek zorunda kalmazsınız. Manuel seçeneği, kullanıcının öğütücüyü açmasına izin verir ve manuel olarak durdurulana kadar öğütür ve öğütür.


Uygulamalar

DF64E öğütücü, tek dozlu öğütücülerde veya kompakt bir ünitenin ideal olduğu kahve dükkanlarında veya ev kullanıcıları için tasarlanmıştır.


225g Hazne

DF64E'de 225g'lık bir hazne bulunur ve bu haznede yeniden doldurmanıza gerek kalmadan birden fazla içecek için yeterli kahve çekirdeği bulundurmanıza olanak tanır.


64 mm Dişli / SSP Dişli

Bu öğütücüdeki 64 mm dişli, daha küçük çapa sahip öğütücülere kıyasla daha iyi parçacık boyutu dağılımı sağlayacaktır, bu da mümkün olan en iyi aromalı espressoyu yapmanın çok önemli bir yönüdür. SSP dişlileri kullanmak istiyorsanız, daha kolay kurulum ve kalibrasyon süreci nedeniyle DF64 orijinal burr olanı almanızı öneririz.


Düşük Topaklanma Tasarımı

Öğütücü, espresso ekstraksiyon işlemi sırasında daha eşit bir su dağılımı sağlayan öğütme döngüsü sırasında topaklanmayı azaltmak için tasarlanmıştır.


58mm Portafiltre / Dozaj Bardağı Tutacağı

Öğütücü, öğütücünün bir dozlama kabına öğütülerek veya doğrudan bir portafiltreye öğütülerek kullanılmasına izin verecek bir portafilter dayanağı ile tasarlanmıştır.


Alt DişliAyarı ve Sabit dişli Konumu

Üst ve alt dişli taşıyıcılarının tasarımıyla, dişliler arasındaki mesafe çalışma boyunca çok sabit ve tekdüze kalacak şekilde tasarlanmıştır ve daha düzgün parçacık boyutu dağılımı sağlar. Alt dişli ayarlı olduğundan öğütücü öğütme boyutunu bozmadan sökülüp temizlenip tekrar birleştirilebilir. İdose DF64 tasarımına kıyasla dişli odasını temizlemek de daha kolaydır, çünkü temizlik iki cıvatayı bir metrik altıgen anahtarla çıkarmayı ve bir bileziği defalarca döndürmeyi içerir.

Özellik Detayları
Marka idose
Renk Beyaz
Dişli Standart Dişli, SSP Red Speed Dişli (Multipurpose), SSP Red Speed Dişli (Espresso), SSP Red Speed Dişli (Filter Brewing)
EAN Kodu 8684149120083
Üretici Kodu
SKU Kodu TET01054829256
Yükleniyor...
Yükleniyor...