idose Ürünleri

Filtrele

İdose ile Hayatınızın Güzelleştiren Tadımlar

idose Kahve Makineleri ve Küçük Ev Aletleri ürünleri üreten büyük bir üretici dir. İdose ile yapılan anlaşma gereği gelbura.com idose Türkiye satış partneridir. İdose Türkiye Distribütörü Globally Danışmanlık İç ve Dış Ticaret A.Ş Dİdose fiyatlarını siz değerli müşterilerimiz için her zaman ulaşılabilir tutmaya çalışacağız.

İdose Kahve Makinelerinin yanında Kahve Öğütücüleri de üretmektedir. Kahve Makinesi ve Kahve Öğütücüsü Bundle kampanyalarımızdan faydalanmak için bizi @gelburacom instagram hesabından takip etmeyi unutmayın.

idose kahve severlerin en çok sevdiği espresso ve filtre kahve kategorisine odaklanmış bir markadır. Kahve grubunda 20 yılı aşkın deneyime sahip bir ekib olan idose Mini Espresso Makinesi, Ev Tipi Espresso Makinesi ve Butik Kafeler için Espresso Makineleri üretmeye devam etmektedir.

idose single doz kahve öğütücüler ise Türkiye de çok beğenilmiştir. idose df64 ve df64e serisi oldukça çok satmaktadır, single dose kahve öğütücüler de şuan Türkiye de pazar lideri olan idose , avrupa da pazarliderliği için mücadele etmektedir.

Single Dose Kahve Öğütücülerin özelliği tek dose örnek olarak 18 gram atılan kahveyi öğütük den sonra yine 18gram olarak öğütülmüş halde verebilmesidir, bıçakları SSP bıçaklarla değiştirilerek daha da geliştirilen ürünler dünyanın en iyi kahve öğütücüsü konumundadırlar.

Kahve Öğütmü ve Kahve grinder ' ı konusunda çok tecrübeli olan gelbura.com tercih ederek en iyi kahve öğütücüsülerine veya en iyi single dose kahve öğütücüsüne ulaşabilirsiniz.

Espresso Makinelerine hem manuel espresso makinesi hemde otomatik espresso makineleri üreten idose, Türkiye de en çok sevilen ürünleri uygun fiyat yüksek kalite politikasına göre satış yapmaktadır.

idose Smart Cook Air Fryer la hava fritözlerine tasarım olarak yeni bir soluk getiren idose smart cook dünyanın en iyi cam hazenli air fryerını üreterek bir başarı kazanmıştır. Smart Air Teknolojisi ve Muhteşem dokunmatik ekranı sayesinde çok fazla müşteri memnuniyetine sahip olmuştur.

iyi bir air fryer aynı zamanda iyi pişirmelidir, idose smart cooking teknolojisi sayesinde çok hızlı ve sessiz pişirme yapabilmektedir. İdose Airfryer sınıfında fiyat performans ve tasarım ödülü olan bir markadır.

idose airfryer ile bir airfyer da yapılabilen herşeyi örnek olarak patlıcan, pizza, kek, tavuk, patates, sosis, et , balık dahil olmak üzere bütün yiyecekleri hızlı ve lezzetli bir şekilde pratik olarak halledersiniz üstelik idsoe air fryer ları temizlemek çok basit dir.