Taksit Kampanyası!
3 taksit 0 Komisyon 12 Taksite Kadar Avantajlı Oranlar
Kalan
Zaman
Zaman
Gün
Saat
Dakika






Tüm ID-COOLING Ürünleri
ID-COOLING SE-903-B V2 İntel/Amd Uyumlu PWM RGB İşlemci Soğutucu
Mağazadan
Teslim
Öne Çıkan Özellikler
İşlemci Soket Uyumu
AMD AM4, INTEL 1151,...
İşlemci Soğutucu Türü
Hava Soğutucu
Maksimum Gürültü Seviyesi
29,1 - 34 dBA Arası
Dahili Fan Sayısı
1
Fan Boyutu
92mm
Led Işık Özelliği
RGB
Hava Üfleme Aralığı
30-39 CFM
ID-COOLING SE-903-B V2 İntel/Amd Uyumlu PWM RGB İşlemci Soğutucu
LGA1700 Kit Dahil








ID-COOLING SE-903-B V2 İntel/Amd Uyumlu PWM RGB İşlemci Soğutucu Özellikleri
| Teknik Özellikleri | |
| Marka | ID-COOLING |
| Model | SE-903-R V2 |
| Uyumluluk | Intel LGA1200/1150/1151/1155/1156 AMD AM4/FM2+/FM2/FM1/AM3+/AM3/AM2+/AM2 |
| TDP | 130 W |
| Ortalama boyut | 104×75×123mm (L×W×H) |
| Soğutucu Malzemesi | 3 × Ф6mm Isı Borusu (Doğrudan Dokunuş) + Alüminyum Kanat |
| Ağırlık | 370g |
| Fan Boyutu | 92×92×25mm |
| Pervane hızı | 2200RPM(PWM) |
| Maks. Alan sayısı Hava akışı | 37.44CFM |
| Maks. Alan sayısı Sabit basınç | 1.88mmH2O |
| Anma Gerilimi | 12VDC |
| Çalışma gerilimi | 10,8 ~13,2VDC |
| Başlangıç Gerilimi | 7VDC |
| Anma akımı | 0.2A |
| Güç girişi | 3W |
| Rulman Tipi | Hidrolik Rulman |
| Bağlayıcı | 3Pin PWM |














