Taksit Kampanyası!
3 taksit 0 Komisyon 12 Taksite Kadar Avantajlı Oranlar
Kalan
Zaman
Zaman
Gün
Saat
Dakika









Tüm ID-COOLING Ürünleri
ID-COOLING AuraFlow X 240 4Pin PWM RGB 240mm Sıvı Soğutucu
Mağazadan
Teslim
Öne Çıkan Özellikler
İşlemci Soğutucu Türü
Sıvı Soğutucu
İşlemci Soket Uyumu
AMD AM4, INTEL LGA20...
Maksimum Gürültü Seviyesi
29,1 - 34 dBA Arası
Soğutucu Modeli
AuraFlow X 240
Dahili Fan Sayısı
2
Fan Boyutu
120mm
Led Işık Özelliği
RGB
Hava Üfleme Aralığı
70-79 CFM
ID-COOLING AuraFlow X 240 4Pin PWM RGB 240mm Sıvı Soğutucu
LGA1700 Kit Dahil



| Teknik Özellikler | |
| Marka | ID-COOLİNG |
| Ürün Modeli | AURAFLOW X 240 |
| Uyumluluk | Intel LGA2066 / 2011/1366/1200 / 1151/1150/1155/1156 AMD TR4 / AM4 / FM2 + / FM2 / FM1 / AM3 + / AM3 / AM2 + / AM2 |
| TDP | 250 W |
| Radyatör Ölçüsü | 276 × 120 × 27 mm |
| Tüp Malzemesi | Premium Kılıflı Boru |
| Tüp Uzunluğu | 400mm |
| Su Bloğu Boyutu | 72x72x47,3 mm |
| Soğuk Levha Malzemesi | Bakır |
| Pompa Akımı | 0.36A |
| Pompa Hızı | 2100 ±% 10 RPM |
| Pompa Yatağı | Seramik Rulman |
| Pompa Ömrü Beklentisi | 50.000 Saat |
| Pompa Gürültü Seviyesi | 25 dB (A) |
| Fan Boyutu | 120 × 120 × 25 mm |
| Dahil Edilen Fanlar | 2 adet |
| Pervane hızı | 700 ~1800 ±% 10 RPM |
| Maks. Alan sayısı Hava akımı | 74.5CFM |
| Maks. Alan sayısı Sabit basınç | 2.15 mmH2O |
| Maks. Alan sayısı Sabit basınç | 18 ~35,2 dB (A) |
| Anma Gerilimi | 12VDC |
| Çalışma gerilimi | 10,8 ~13,2VDC |
| Başlangıç Gerilimi | 7VDC |
| Anma akımı | 0.2A |
| Güç girişi | 2,4 W |
| Rulman Tipi | Hidrolik Rulman |
| Bağlayıcı | 4Pin PWM / 12V 4Pin RGB |

















