
Tüm Gelbura OEM Ürünleri
Gelbura OEM Bilgisayar Montaj Kurulum Test Kontrol Hizmeti
Mağazadan
Teslim
Kargo
185,00 TL
185,00 TL
Hızlı
Teslimat
1.395,00 TL
Bugün kargoya teslim edilir.
Öne Çıkan Özellikler
İşlemci Üreticisi
INTEL
Ram Kapasitesi
32 GB
Ram Tipi
DDR4
GPU Üreticisi
NVIDIA
GPU Bellek
12 GB
Güç Kaynagı
350W
Sogutma Yöntemi
Fan ile Soğutma
Depolama Kapasitesi
240 GB
Önemli Not : Gaming PC Sipariş edenler için Açılmış bir ürün kartıdır.
Ayrı olarak bu hizmeti sipariş Edemezsiniz veya Sipariş Ederseniz Hizmet Alamazsınız.
| Özellik | Değeri |
|---|---|
| Marka | Gelbura OEM |
| İşlemci Üreticisi | INTEL |
| Ram Kapasitesi | 32 GB |
| Ram Tipi | DDR4 |
| GPU Üreticisi | NVIDIA |
| GPU Bellek | 12 GB |
| Güç Kaynagı | 350W |
| Sogutma Yöntemi | Fan ile Soğutma |
| Depolama Kapasitesi | 240 GB |
| GPU Model | GeForce 2060 Super Twin |
| Üretici Kodu | spardox-oem-kurulum1 |
| SKU Kodu | TET38111810224 |










