DARK iPad 5 AIR ile Uyumlu, Kolay Uygulanabilir Anti-Glare Ekran Koruyucu Film DK-AC-IP5SP01

75,90 TL
Kargo Ücreti 109,00 TL
7,09 TL'den başlayan taksit seçenekleri
Son 2 Ürün

+ Sepete Ekle

Bu ürün tahmini 1 iş gününde kargoya teslim edilir.

Yansıma Yok, Çizilme Yok!
Dark; yüksek kaliteli materyal kullanılarak üretilmiş, iPad Air'in ekranını koruyacak yansıma engelleyici mat filmi hazırladı. Dark ekran koruyucu ile iPad Air'in retina ekranı emin ellerde!


* Video iPad için hazırlanmıştır, iPad Air'e de aynı şekilde uygulanmaktadır.

Kristal Berraklığında Yüksek Işık Geçirgenliği
Dark iPad Air (Anti Glare) ekran koruyucusunun özel yapısı sayesinde ekrana uyguladığınız andan itibaren varlığını unutacaksınız. Mat yapısı ile lamba, güneş gibi ışık kaynaklarının iPad Air'in ekranında yansımasını engeller, her ortamda iPad Air'in retina ekranından daha rahat faydalanmanızı sağlar.

Ön Kamera ve Butonlara Özel Kesim
iPad Air'in ön yüzünde yer alan ana menü butonu ve kamera için özel boşluklar unutulmamıştır. Ek bir uğraşa gerek kalmadan kolayca butona erişebilir, kameradan faydalanabilirsiniz.

Kolay Uygulama Aparatı ve Mikro Fiber Bez
Dark ekran koruyucuyu kolayca uygulamanız için özel mikro fiber temizlik bezi ve uygulama aparatı kutu içeriğinde yer almaktadır. Ekranınızı temizleyin, 1. katmanı çıkartıp, kenarlardan ekrana oturtun. Uygulama aparatı ile üzerinden geçin. Artık iPad Air'in canlı renklere sahip retina ekranı toza, kire ve çizilmelere karşı korumalı!

Söküldüğünde İz Bırakmaz!
Dark ekran koruyucu, özel yapısı sayesinde çıkarıldığında iPad Air'in ekranında hiçbir iz bırakmaz. İstediğiniz zaman film kaplamayı çıkarabilir ve korumaya başladığınız ilk andaki gibi tabletinizi kullanabilirsiniz.
Özellik Detayları
Marka DARK
Garanti Süresi 24 Ay
EAN Kodu 8697939892329
Üretici Kodu DK-AC-IP5SP01
SKU Kodu TET19071507523
Yükleniyor...
Yükleniyor...