WD Ürünleri

Filtrele

WD Güvenilir ve Kaliteli Disk Üreticisi

Western Digital Dünyaca ünlü Amerikali bir Veri Depolama ürünleri üreticisidir. 2018 itibariyle Solid State tarafındaki yatırımlarıda gittikçe artarak yüksek performanslı veri depolama çözümleri üretmeye başlamıştır. Dünyaca ünlü bir Disk üreticisi olan WD artık Solid State teknolojilerin de pazarda rekabetçi bir konuma gelmiştir.

Western Digital Black Ürünleri Diğer WD ürünlerinden Daha Hızlı

Performanslı bir Harddisk alacaksanız veya Yüksek Performanslı bir SSD alacaksanız bu ürünlerde tercihiniz kesinlikle Western Digital olabilir. WD Black SSD ailesiyle pazardaki daime en hızlı Solid State Disk çözümlerini satmayı hedeflemektedir.

WD Kurumsal Yapıların Verilerini Taşıyor

WD Nas disk ve Nas SSD leri ile Enterprise Stroge tarafında da kurumsal yapıların veri depolama ve işleme sistemlerinde ciddi boyutlarda yer almaktadır. Dünyanın en büyük firmaları WD referansları arasındadır. Milyonlarca Kullanıcıya ulaşmış ve ulaşmaya devam etmektedir.

WD Güvenlik Kamera Kayıt Sistemlerinin Verilerini Depoluyor

WD Güvenlik Diskleri tarafında da sektör de öncü konumdadır. Bir çok güvenlik kamerası kuran firma görüntü yedekleme tarafında WD Purple Güvenlik disklerini tercih etmektedir. WD Purple Güvenlik Diskleri 7X24 çalışmaya uygun ve rakiplerine göre daha az enerji tüketmektedir.

Western Digital ile verileriniz her zaman yanınızda

Western Digital iyi olduğu bir konuda taşınabilir depolama alanıdır. Mini 2.5" taşınabilir harddisk lerden tutun 3.5" network girişli nas taşınabilir disklere kadar geniş bir ürün yelpazesiyle sektörü domine etmektedir. WD Taşınabilir Disk konusunda Pazar Lideridir.

Gelbura.com Western Digital Türkiye Partneridir

Gelbura.com olarak WD Türkiye ile beraber çalışarak siz değerli müşterilerimize avantajlı fiyatlar, bol çeşit ve garantili ürün sunmaya çalışıyoruz.