Samsung Ürünleri

Filtrele

Samsung Gelbura.com'dan alınır

Samsung 1938 yılında kurulmuş Güney koreli dev bir elektronik üreticisidir. Samsung, Türkiye ' de bizzat kendi ofisi ve ithalat sistemiyle yer almaktadır. Samsung, Türkiye' de bir çok ürün grubunda kendi teknik servisleriyle hizmet vermektedir. Gelbura.com ' dan alacağınız tüm ürünler Samsung Türkiye garantisi altındadır.

Neden Samsung Marka Bir Ürün Almalıyım?

  • Yeni teknolojilere meraklıysanız : Samsung özellikle 2000 yıllarından başından itibaren Araştırma - Geliştirme' ye ayırdığı pay ile rakiplerine fark etmış en yenilikçi buluşları üretmiş ve müşterilerine sunmuş bir markadır.
  • Fiyat / Performans ve kalite sizin için önemliyse : Samsung un bir çok ürününde en çok dikkat ettiği değer fiyat performans kriteridir. Bu Samsung müşterilerinin bildiği birşey de olsa eğer arasıra memnuniyetsizlikler doğa bilir ama genel olarak marka ürün kalitesi ve performansından ödün vermeden fiyatlarda kabul edilebilir seviyeyi görmeyi çalışmıştır.
  • Tasarım sizin için vazgeçilmezse : Samsung dünyada en çok elektronik ürün tasarım ödülü alan firmadır, Samsung monitörler, Samsung telefonlar, Samsung televizyonlar, Samsung yazıcılar, Samsung beyaz eşyalar ve diğer bir çok kategorideki ürünlerinin tasarımları hala hafızalardan silinmemiş ve hala yeni tasarımlarıyla, tasarım konusunda ne kadar öncü olduğunu göstermektedir.