Barkod Okuyucu

Filtrele

Barkod Okuyucular Günümüzde bir çok sektörde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır, gelbura.com olarak Barkod ve Etiket sistemleri konusunda uzman kadromuzla siz müşterilerimize en iyi Barkod Okuyucuları sunmaya çalışmaktayız. 2010 yılından itibaren dünyada karekod dediğimiz daha yüksek şifreli ve haneli gizli kodlar üretilmeye başlamış ve bunları çözerek okuyacak okuyucu ihtiyacı artmıştır bu bağlamda gelbura.com olarak sizler için bir çok markayı Türkiye de satışa sunmaktayız.

Karekod Okuyucu da Marka

Honeywell 2D Okuyucuların yani Karekod Okuyucuların Türkiye de bireysel ve kurumsal satışında etkin rol oynuyoruz. Perkon Spider Karekod Okuyucu, Spardox Karekod Okuyucu gibi kendini ısbatlamış markaları da yoğun bir şekilde satıyoruz. Karekod okuyucularda teknik özellikler çok önemlidir bu bağlamda; hızlı okuma, kalite, sağlamlık, renksiz ve aşırı renkli karekodları okuyabilmesi için mercek ve çözünürlük değerleri önemlidir. Ürünün İşlemcisi ve ram değerleride ayrıca önemlidir ama çoğu marka model de bunlar ve mercek belirtilmemektedir.

Barkod Okuyucu Alırken Dikkat Etmeniz Gereken en önemli şey ürünün performansı ve ergonomisidir. Örnek bir kargo firmanız varsa alacağınız daha büyük kasalı daha sağlam bir ürün olmalı ama bir eczane için alıyorsanız alacağınız ürün daha hafif ve orta seviye ergonomide olabilir kısacası kullanım sıklığınız ve kullandığınız ortama göre ürün değişir ama örnek eczanelerde çok farklı çeşitli karekodlar karşınıza çıkabildiği için bu karekodları okuyabilecek çözme yeteneğinde bir sensör, işlemci ve yazılıma sahip olmalıdır. Bu konuda Honeywell 1900g üstün performansıyla çok iyi seviyelerde bir üründür mesela.

Gelbura.com olarak sadece müşterilerimizin en çok tercih ettiği ve güvendiği Barkod Okuyucuları satmaktayız. Her Barkod Okuyucu Karekod okumaz her karekod okuyucu normal barkodları okuyabilir karekod okuyucu da aynı zamanda bir barkod okuyucudur.

Spardox Karekod Okuyucular

Spardox karekod okuyucular fiyat performans olarak öne çıkmaktadır, yaptığımız kullanım testlerinden başarıyla geçmiştir, tüm siyah yüzey karekodlar, dikdörtgen kodları ve beyaz yüzey karekodları rahatlıkla okuya bilmektedir. Spardox SX-220G 2D karekod okuyucu en çok satılan karekod okuyucular arasındadır.

En iyi Karekod Okuyucular Gelbura.com' da

Spardox SX-220G nin yanında Perkon SP-410, Honeywell 1400g, Honeywell 1450g, Honeywell 1900g gibi iyi karekod okuyucular web sitemizde sürekli en uygun fiyatlarıyla satıştadır.