Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar

Filtrele

Yazıcılar

Kartuşlu Yazıcılar / İnkjet Yazıcılar / Tanklı Yazıcılar

Mürrekkep Püskürtmeli Yazıcılar olarak bildiğimiz kartuş kullanan yazıcılar genellikle ev tipi yazıcılar olmakla birlikte yeni dönem de çıkan mürekkep tanklarıyla uygun maliyetli yüksek kapasitede çıktı alabilen yazıcı modelleri türemiştir. Özellikle Renkli çıktı almak isteyen orta segment iş yerleri tasarım ofisleri gibi alanlarda da kullanılmaktadırlar.

Gelbura.com ' daki Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar orjinal kartuş kapasitesine göre de filtrelendirilmiştir burada kendinize en uygun yazıcı modelini belirleyebilirsiniz.

Kartuşlu Yazıcılar da Pazar payını Hp, Canon ve Epson paylaşmaktadır. HP yazıcı grubunda dünya lideri olmakla birlikte Canon ve Epson daha ekonomik çıktı adetlerine ulaşan yazıcılarla ürün satışı yapmaktadır. Hewlett Packard daha az yer kaplayan daha şık ürünler üreterek evlerde çok yaygın kullanılmaktadır.

Bir yazıcının size uygun olup olmadığına Mürekkep Fiyatları ' nı kontrol ederek de anlayabilirsiniz, eğer kartuşu dolduracaksanız uygun mürekkep fiyatlarını da kontrol etmelisiniz.

Bitmeyen Kartuş lu yazıcılar olarak da bilinen Tanklı yazıcılar baskı kapasitesi olarak Lazer Yazıcılar gibi yüksek baskı sayılarına ulaşabilmektedir. Diğer yazıcılar ve bu yazıcılarda muadil kartuş kullanacaksanız yazıcıya zarar vermeyecek güvendiğiniz denenmiş markaları kullanmanızı tavsiye ederiz. Gelbura.com orijinal kartuş kullanmanızı tavsiye eder.

Gelbura.com Yazıcı fiyatları daima güncel ve en uygun fiyat politikasına göre listelenmektedir. Aradığınız size en uygun yazıcıyı bulmanız dileğiyle keyifli alışverişler dileriz.