Ön Sipariş Fırsatı

Tedarik Eedilmesine
Kalan Zaman

Moza Racing DD R16 16 N·m Tork Direct Drive Direksiyon Seti Gövdesi Siyah (PC)

%20İNDİRİM
62.499,00 TL
49.990,00 TL
Kargo Ücreti 119,00 TL
4.499,11 TL'den başlayan taksit seçenekleri

Ürünün tedarik edilmesine kalan zaman:

Moza Racing DD R16 SiyahR16 Wheel Base Senin Hızın Senin Tutkun Endüstriyel Sınıf Bir Motordan 16 N·m Doğrudan Tahrik Torku Güzellik Güçtür Süper arabalardan ilham alan R16, 3D şekillendirilmiş bir gövdeye ve iki renkli otomotiv boya kaplamasına sahiptir. Tasarım ve Gücün Mükemmel Birleşimidir. Tüm Alüminyum Alaşımlı Gövde Gerçekliği artıran R16, uçak sınıfı alüminyum alaşımından yapılmıştır. Sürücüye doğru ağırlığı ve hissi vermek. Ultra Düşük Statik Tork Pratik olarak sıfır tork dalgalanması ve sarsıntı sunan optimize edilmiş bir motor tasarımı. R16, geniş bir hassas direksiyon simidi geri bildirimi bandını sorunsuz bir şekilde yeniden oluşturabilir. Sert frenleme hissinden bir virajda kaldırıma çıkan lastiklere kadar. Üstün Sıcaklık Kontrol Performansı R16, mükemmel sıcaklık performansına sahiptir. En zorlu dayanıklılık yarışında bile R16, motorun aşırı ısınması nedeniyle tork çıkışını azaltmaz veya azalmaz. Sıcaklık kontrol sistemi, olası sıcaklık anormalliklerini önlemek için motor sıcaklığını gerçek zamanlı olarak izler. 262.144 Çözünürlük Noktası R16'nın kodlayıcısı 262.144 nokta çözünürlüğe sahiptir. R16'ya, yarış hissini sorunsuz bir şekilde yeniden üretmek için tekerleğin konumunu anlama konusunda olağanüstü bir yetenek kazandırır. Sıfır Gecikmeli Kablosuz Teknoloji Direksiyon simidi ve taban arasında kablosuz olarak veri ve güç aktarımı. Gecikme olmaksızın pilota aktarıır Dört Çekirdekli Mimari Kuvvet geri besleme hesaplamaları ne kadar karmaşık olursa olsun Eşsiz Dörtlü CPU'lar, görevi maksimum hassasiyette güvenilir bir şekilde işleyebilir. MOZA Çukur Ev Kontrol Yazılımı Kolay kullanım ara yüzü ile hızlı bir şekilde Tüm Moza yarış direksiyon ayarlarını yapmak artık hızlı ve çok kolay APP Bulut Kontrolü Tekerlek mesafesi, direksiyon simidi, pedallar vb. ayarları MOZA APP aracılığıyla değiştirilebilir. Ayarlar, yeni simülatörlere tek tıklamayla aktarılabilir.
Özellik Detayları
Marka Moza Racing
Uyumlu Platform PC
Force Feedback Var
Ürün Seviyesi İleri Seviye Yarış Direksiyonları
Pedal Seti Yok
Maksimum Dönüş Açısı 2000 ° +
Motor Gücü (Maximum) 16 N·m
Garanti Süresi 24 Ay
EAN Kodu
Üretici Kodu RS031
SKU Kodu TET85875462891

Bu ürün hakkında yapılan yorum, soru ve cevaplar

Ahmet O.

Merhabalar, R16 en yakın teslimatı 14 ay sonra mı ? Yakın zamanda turuncu gelecekti. Tekrar stoklara girecek midir ?

Müşteri Hizmetleri Yorumu ;

Selamlar bir hata olmuş düzeltildi 15 güne geliyor ürünler bir tanede stokda outlet var turuncu gelmeyecek siyah gelecek.

13.09.2023 13:47:45
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?   Evet (0)   Hayır (0)
Tlnaupbphr E.

Hissiyat ve Güç dengesi gerçekten iyi bir çok direksiyon kullanmama rağmen üst seviye de kesinlikle tercih edebilirsiniz. Ön Siparişde base imi 40 gün bekledim ve ürün elime ulaştı gelbura.com ' a simracing ekibine çok teşekkür ederim.

Müşteri Hizmetleri Yorumu ;

Değerli yorum ve sabrınız için teşekkürler. Ön siparişde stoğa düşürmeye çalışacağız ürünü 2 ay içinde.

06.08.2023 19:14:55
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?   Evet (0)   Hayır (0)
Yükleniyor...
Yükleniyor...