Moza Racing CRP Load Cell Pedal 3'lü Pedal Seti

%9İNDİRİM
34.799,00 TL
31.647,00 TL
Kargo Ücreti 449,00 TL
2.953,73 TL'den başlayan taksit seçenekleri
Hızlı Kargo

+ Sepete Ekle

Bu ürün tahmini 1 iş gününde kargoya teslim edilir.

Moza Racing CRP Load Cell Pedal


Aynı Gün Kargo ve Ya İstanbul Mağazamızdan hemen Teslim.CRP Pedals Sürüş Sanatında Ustalaşın Otomotiv ve Sanatın Mükemmel Birleşimi Sürücünün rekabetçi ruhunu ortaya çıkarmak için siyah ve altın renkleri seçildi. CRP pedalının tasarımı, hiper araba stilinin özünü içerir Alüminyum Alaşımlı Pedal Grubu CRP'nin hemen hemen her parçası CNC alüminyum alaşımından yapılmıştır. Sürücüye, fren vuruşlarını kaldırabilecek sağlam yapılı, dayanıklı bir platform ve gaz kelebeği üzerinde hızlı ayak çalışması sunar Yük Hücresi Basınç Sensörü CRP Pedalları, Moza'nın Mpressure özelliğine sahiptir. Uygulanan kuvveti ölçmenin en doğru yolunu sunan yüksek hassasiyetli yük hücresi sensörü. Potansiyometre tabanlı pedallar, uygulanan kuvveti ölçmede tutarlıdır. Ve bir tur süresinden saniyeler sonra farklı olmak söz konusu olduğunda, sürücünün hassas kontrole sahip olmasını sağlar 3 Kademeli Debriyaj 3 kademeli bir debriyaj, ciddi bir sim yarış ekipmanıdır. Üç farklı debriyaj hareketi "aşama" vardır. 1. Aşama daha az başlangıç ​​direnci sağlar. 2. aşamada direnç, bir debriyaj diski yayı gibi keskin bir şekilde artacaktır. 3. aşamada direnç düşecektir Yarış Heyecanını Yeniden Üretmek Daha sert veya daha yumuşak, pedalların direncini değiştirmek kolaydır. Bir sürücü, birlikte verilen yayları ve sönümleme bloklarını kullanarak mükemmel pedal hissini yaratabilir Zemine Monte Organ Tipi Hızlandırma Pedalı Organ tipi gaz pedalı, sürücünün ayağının ve pedalının aynı yörüngeyi takip etmesini sağlar. Gaz kelebeği kontrolünü daha kolay ve daha doğru hale getirir Ayarlanabilir seyahat Mükemmel sürücü uyumunu elde edin. Pedal hareketi bir ayar düğmesi kullanılarak kolayca ayarlanabilir Ayarlanabilir uyum Moza'nın patentli pedal açısı ayarlama yapısı, sürücünün mükemmel pedal uyumunu elde edebilmesi için çok çeşitli ayarlamalara olanak tanır Deneyimli Sürücüler Tarafından Yapılan Ar-Ge ve Testler Moza Racing, yarışçıların dayanıklılık için güvenebilecekleri kaliteli sim yarış ürünleri geliştirme işinde. Ar-Ge, yarış simülasyonu alanında deneyimli profesyonel mühendisler tarafından yürütülmektedir. Profesyonel ve amatör sim yarışçılarından gelen geri bildirimler, mühendislerimizin yüksek kaliteli bir sim yarış deneyimini değerlendirmelerine ve sunmalarına yardımcı olur
Özellik Detayları
Marka Moza Racing
Yük Hücresi (Loadcell) Var
Uyumlu Platform PC
Garanti Süresi 24 Ay
EAN Kodu 0743791914834
Üretici Kodu RS04
SKU Kodu TET53545084188

ß

CRP Pedals Sürüş Sanatında Ustalaşın Otomotiv ve Sanatın Mükemmel Birleşimi Sürücünün rekabetçi ruhunu ortaya çıkarmak için siyah ve altın renkleri seçildi. CRP pedalının tasarımı, hiper araba stilinin özünü içerir Alüminyum Alaşımlı Pedal Grubu CRP'nin hemen hemen her parçası CNC alüminyum alaşımından yapılmıştır. Sürücüye, fren vuruşlarını kaldırabilecek sağlam yapılı, dayanıklı bir platform ve gaz kelebeği üzerinde hızlı ayak çalışması sunar Yük Hücresi Basınç Sensörü CRP Pedalları, Moza'nın Mpressure özelliğine sahiptir. Uygulanan kuvveti ölçmenin en doğru yolunu sunan yüksek hassasiyetli yük hücresi sensörü. Potansiyometre tabanlı pedallar, uygulanan kuvveti ölçmede tutarlıdır. Ve bir tur süresinden saniyeler sonra farklı olmak söz konusu olduğunda, sürücünün hassas kontrole sahip olmasını sağlar 3 Kademeli Debriyaj 3 kademeli bir debriyaj, ciddi bir sim yarış ekipmanıdır. Üç farklı debriyaj hareketi "aşama" vardır. 1. Aşama daha az başlangıç ​​direnci sağlar. 2. aşamada direnç, bir debriyaj diski yayı gibi keskin bir şekilde artacaktır. 3. aşamada direnç düşecektir Yarış Heyecanını Yeniden Üretmek Daha sert veya daha yumuşak, pedalların direncini değiştirmek kolaydır. Bir sürücü, birlikte verilen yayları ve sönümleme bloklarını kullanarak mükemmel pedal hissini yaratabilir Zemine Monte Organ Tipi Hızlandırma Pedalı Organ tipi gaz pedalı, sürücünün ayağının ve pedalının aynı yörüngeyi takip etmesini sağlar. Gaz kelebeği kontrolünü daha kolay ve daha doğru hale getirir Ayarlanabilir seyahat Mükemmel sürücü uyumunu elde edin. Pedal hareketi bir ayar düğmesi kullanılarak kolayca ayarlanabilir Ayarlanabilir uyum Moza'nın patentli pedal açısı ayarlama yapısı, sürücünün mükemmel pedal uyumunu elde edebilmesi için çok çeşitli ayarlamalara olanak tanır Deneyimli Sürücüler Tarafından Yapılan Ar-Ge ve Testler Moza Racing, yarışçıların dayanıklılık için güvenebilecekleri kaliteli sim yarış ürünleri geliştirme işinde. Ar-Ge, yarış simülasyonu alanında deneyimli profesyonel mühendisler tarafından yürütülmektedir. Profesyonel ve amatör sim yarışçılarından gelen geri bildirimler, mühendislerimizin yüksek kaliteli bir sim yarış deneyimini değerlendirmelerine ve sunmalarına yardımcı olur

Bu ürün hakkında yapılan yorum, soru ve cevaplar

Saadettin Can E.

Oyun direksiyonlarına çok ilgim vardı ama fazla bilgim yoktu kendileri ürünlerle ilgili ayrıntılı ve bilgili destek verdiler müşteri hizmetlerinin kalitesinin karşısında şok oldum. Bu ürünle beraber set aldım çok memnun kaldım gerçekten kendinizi gerçek bir araçta gibi hissediyorsunuz kesinlikle tavsiye ederim.

Müşteri Hizmetleri Yorumu ;

Biz teşekkür ederiz her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındayız iyi günlerde kullanmak dileğiyle iyi oyunlar.

18.07.2023 17:19:57
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?   Evet (0)   Hayır (0)
Metin D.

Kargo çok hızlıydı aynı gün kargo yaptılar ertesi gün ürünü kurdum.Ürün, yarış simülasyon deneyimimi tamamen değiştirdi. Gerçekçi pedal hissiyatıyla, daha hassas sürüş ve daha iyi yarış performansı elde ettim. Kesinlikle tavsiye ederim.

18.07.2023 16:00:08
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?   Evet (0)   Hayır (0)
Bersanguzel .

Ürün harika. Mükemmel şekilde hareketi birebir algılılayan sensörlere sahip. Biraz ağır ama stand için sorun olmaz ve malzeme kalitesi güzel. Frendeki pabuçu değiştirmenin biraz riskli olması kötü çünkü arkasındaki sensörü geri çekerken Load-Cell ve arkasındaki parçanın içinde muhtemelen devre bulunuyor ve bu sadece bir kablo ile tutunduğu için sert hareket yapmadan nazikçe davranmak gerek ama korkulacak birşey değil sadece çok çekmemek gerek. Sim Racers Turkey kanalı ile konuşup, sorular sorup bilgi alarak karar vermiştim ve dedikleri gerçekten doğru (kendilerine ve eRacing Academy'ye teşekkür ediyorum tüm sorularıma cevap verdikleri için); 'Tur süreleriniz bi anda uçurmasını beklemeyin ama daha stabil ve istikrarlı tur süreleri görmeye başlayacaksınız' . Moza R9 base gibi biraz kullanayım dememe gerek kalmadı yorumlamak için çünkü ilk denemelerimde tur sürelerim daha iyiydi G27den sonra. Ürün biraz ağır ve direksiyon standı/kokpit yoksa sıkıntı çıkarabilir stand gerekliymiş bende olmadığı için ilginç çözümler üretmem gerekti. O kadar araştırsamda ürün gelince gördüğüm vidası en uzunda olmasına rağmen fren gene de mesafe olarak kısa geldi hele stand ve düzgün bir koltuk olmayınca tüm ağırlığımı fren pedalına veremedim. Debriyajın ürün özelliklerinde gösterilen 3 kademeli yapısıda durumunuza göre dezavantaj olabilir şöyle ki; resimde de debriyaj arkasında görünen yuvarlak başlı çıkıntı ileri ve yukarı hareket ediyor en azından bende yukarı harekette masaya dokunuyordu standa bağlarsanız sorun olmayacak bir ayrıntı. Bu ürüne G27den geçtiğim için aradaki fark muazzam. Sensörlerin algılaması belirttiğim gibi stabil, düzgün ve kararlı. Bilgisayara geri bildirimini mükemmel buldum potansiyometreden sonra (Fren loadcell yanlış olmasın ama gaz ve debriyaj hall effect olmalı ve gerçekten mükemmel). Fren yay ve palstik pabucuna iyi derim ama yorum yapmam doğru olmaz çünkü aleti standa bağlayıp doğru şekilde kullanmadığım için en hafifte tutdum şimdilik. İlginç gelen şey şu ki fren dediğim gibi kısa ve aşırı sert olması yarış araçlarında böyle mi acaba dedirtti çünkü sokaktaki araçlarda böyle değil :D ve videolarda da bundan bahseden görmedim. Ürün alınır ve kesinlikle uğraştığınız alanda tur süreniz ve bu sürenin stabillitesinde size katkı sağlayacaktır emin olun.
(Ali Bey'e sipariş öncesi ve ön siparişteyken her soruma öz veri ve hızlı bir şekilde yanıt verdiği için teşekkür ederim :) )

Müşteri Hizmetleri Yorumu ;

Selamlar Eracing Acedemy ve SimracersTr nin videolarında incelenmiş bir pedal.

14.05.2023 02:09:42
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?   Evet (0)   Hayır (0)
Yükleniyor...
Yükleniyor...