Masaüstü Bilgisayar

Filtrele

Masaüstü Bilgisayarlar

Masaüstü Bilgisayarlar bir bilgisayar kasasının içine yerleştirilmiş bilgisayar parçalarından oluşur, bu parçalar sırasıyla anakart, işlemci, ram, disk, ekran kartı ve diğer çevre birimleridir. Markalar bu parçaları birleştirerek kendi garanti şartları ile son kullanıcı ve kurumlara satmaktadırlar. Türkiye de yaygın olarak bazı markalar vardır ; HP Masaüstü Bilgisayar, Asus Masaüstü Bilgisayar, Dell Masaüstü Bilgisayar, Lenovo Masaüstü Bilgisayar , Casper Masaüstü Bilgisayar ve Exper Masaüstü Bilgisayar gibi, Gelbura.com bu ürünleri en güncel fiyatlarla sizlere sunmakta ayrıntılı detay ve özelliklerini site üzerinde yayınlamaktadır.

Masaüstü bilgisayar alırken dikkat edilmesi gerekenler?

Performans kriterlerine, sisteminin uygunluğuna, marka teknik servis hizmetleri kalitesine, güncelleme olanaklarına, işletim sistemi olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Eğer ürün işletim sistemsiz yani freedos Masaüstü Bilgisayar ise bu ürüne bir de işletim sistemi kurmanız gerekmektedir.

Masaüstü Bilgisayar Fiyatları

Masaüstü Bilgisayarlar bazen notebooklardan pahalı olabilir bu neden masaüstü bilgisayar alalım ki sorusunu getirmesin çünkü masaüstü bilgisayar her zaman aynı segmente çok daha hızlıdır, işlemcileri mobil değildir, ekran kartları mobil değildir, eğer tasarım yapacaksanız, oyun oynayacaksanız veya rahat bir kullanım için alıyorsanız her zaman size bir Masaüstü Bilgisayar almanızı tavsiye ederim. Gelbura.com da en ucuz Masaüstü Bilgisayar ' ı bulabileceğiniz gibi en pahalı Masaüstü Bilgisayarı ' da bulabilirsiniz.