Maono Ürünleri

Filtrele

Maono Yayıncı Ekipmanları Türkiye Distiribütörü Globally Garantisiyle Gelbura.com' da

Maono Dünyanın en büyük mikrofon ve ses ürünleri üreticilerindendir.

Maono Dünyada bir çok mikrofon satışı yapan firmaya ses ürünleri üretimi sağlayıp bu konuda uzmanlaşmıştır.

Maono geniş birleşik deneyim ve elektrik mühendisliği, endüstriyel tasarım, yazılım mühendisliğinin mükemmel yetenekleriyle, en iyi kalitede ses ürünlerini tasarlamış ve üretmiştir.

Maono kalite ve algı konusunda rakiplerine göre çok farklı bir noktadadır.Yıllarca kendi alanın da yetkin mühendislerin ortak çalışmarıyla kendini ıspatlamış ve örnekleme konusunda kendini geliştirmiştir.

Maono Türkiye

Maono'yı ülkemize tam anlamıyla getiren ilk firma Globally Danışmanlık İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş olmuştur. MaonoTürkiye ' nin ilk partnerleri www.Gelbura.com olmuştur.Maono Bayilikleri ve Reklam Anlaşmaları için yalnızca Globally A.Ş ye başvuru yapılmalıdır.

Maono Türkiye Garanti Sağlama

Gelbura.com'da satılan tüm Maono Ürünleri,Globally A.Ş tarafından 2 Yıl garantilidir. Bizim dışımızda eğer bir firmadan Maono ürünü almayı düşünürseniz mutlaka Globally Danışmanlık iç ve Dış Ticaret A.Ş ye ait ürün olmasına dikkat ediniz www.globally.com.tr den ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Garanti ve Servis konusunda Globally A.Ş ye ait olmayan ürünler paralel ithalat veya yurtdışı kaynaklıdır.

USB Mikrofon Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim

USB Mikrofon alırken öncelikle sesinizin berraklığı ve dib seslerde gürültü olmaması önemli,daha sonra bütçenize uygun olan özellik bakımından sizi rahatsız etmeyecek modelleri araştırmaya başlayabilirsiniz. Almaya karar vermeden önce alacağınız ürünün kalitesini sorgulayın;Maono bu konuda öncü bir firma olarak hem kalite hemde örnekleme oranlarıyla her bütçeye ve talebe uygun ürün üreterek piyasayı domine etmektedir. Maono ürünlerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

MİKROFONDA FREKANS TEPKİSİ

Bir mikrofonun frekans tepkisi, bir mikrofonun alacağı alçaktan yükseğe doğru frekans aralığı anlamına gelir. Bu aralık, en düşük ve en yüksek frekanslarla, hertz ile ölçülür. Yaklaşık 80 Hz ila 15 kHz frekans yanıt aralığına sahip bir mikrofon, bir vokal mikrofonu için iyi bir seçim olur. Kısacası, bir saniyedeki titreşim sayısı ne kadar yüksek olursa, ses o kadar parlak olur.

Maono mikrofonlar frekans tepsiki ve 192KHZ/24 BIT örnekleme hızı sayesinde dünyanın en iyi mikrofonları arasında yer almaktadır.

Maono Usb Mikrofon Modelleri :

Maono AU-A04H ,AU-A04TC ,AU-AU-A04TR,AU-BM10,AU-PM422,AU-PM420,AU-04TR,AU-CM11PL gibi modellere sahiptir.

Yaka Mikrofonu Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim

Yaka Mikrofonu alırken öncelikle kalitesine ve bütçenize uygun olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.Youtube Yayınları,Vocal performansları,Canlı performanslar bir çok alanda kullanabileceğiniz mikrofonlar mevcuttur.Maono Yaka mikrofonları sesinizi berrak ve etkili şekilde kaydetmenizi sağlar.

Maono Yaka Mikrofonu Modelleri

AU-200 Çift Yaka Youtuber Mikrofonu, AU-A101,AU-AU-A100T,AU-XLR10,AU-100 Youtuber Yaka Mikrofonu gibi modelleri vardır.

Kulak Üstü Kulaklık Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim ?

Kulaklık alırken öncelikle hangi amaç için kullanmak istediğinizi bulmalısınız.Spor yaparken ,Oyun oynarken ,Günlük hayatta yada ses kayıtlarınızı aranje ederken kullanabileceğiniz kulaklıklar mevcuttur. Maono Kulaklıklar size çeşitli bir aralık sunmaktadır. Tamamen üstün kaliteli kulaklıklar. 3,5 mm ve DJ tarzı pin ve süper derin basları ile istediğiniz performansa ulaşmanızı sağlıyacaktır.

Maono Kulak Üstü Kulaklık Modelleri

Maono AU-MH601 müzik ve kayıt için uygun, çok kaliteli, ses izalasyonunu %90 oranında sağlayan müthiş bir fiyat performans kulaklığıdır.