Makelsan Ürünleri

Filtrele

Makelsan Güç Kaynağı Modelleri ve Makelsan Enerji Koruma Ürünleri

Makelsan Kesintisiz Güç Kaynakları

Makelsan 40 Yıldır Sizi Koruyor , Enerjiniz Kesilmiyor Türkiye deki en büyük ve en önemli enerji ürünleri üreticilerinden biri olan Makelsan yaygın servis ağı, 40 yıllık bilgi birikimi ve kaliteli çözümleriyle pazar da müşterilerin en çok tercih ettiği güç kaynağı markası olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Makelsan özellikle yüksek kapasiteli ups lerle yaptığı projelerle ciddi referanslar elde etmiş Enerji sektöründe kendini kanıtlamış bir enerji firmasıdır.

Neden Makelsan Tercih Etmeliyim ?

Türkiye Pazarında satılan bir çok enerji markası yurt dışından üretilip gelmektedir. Özellikle yerli diye bildiğimiz Türk markaları da ürünlerini yurt dışında ürettirmektedirler. Kesintisiz Güç Kaynağı, Akü gibi enerji ürünleri yurt dışında Çin gibi çok seri yüksek ve ucuz üretimi amaçlayan yerlerde üretilmesi toplam kaliteyi düşürdüğü gibi kullanılan iç malzeme kalitesi de doğal olarak düşük olmaktadır. Makelsan bir çok ürününü Türkiye de kendi üretmektedir bu kullanılan malzeme kalitesi ve toplam ürün performansına yansımaktadır, Makelsan Ups ler ürün incelemelerinde rakibi olan bir çok markadan çok daha iyi sonuçlar vermektedir. Ağırlıklarından da anlaşılacağı gibi Makelsan Ups ler malzeme kalitesi olarak da çok yüksek fiyatlarda satılan ürünlerle aynı seviyelerde çıkmaktadır. Bu fiyat performans Türkiye deki üretim den kaynaklanmaktadır.

Makelsan Kesintisiz Güç Kaynakları

Ups ler yani Kesintisiz Güç Kaynakları (Uninterruptible Power Supply) elektrikler gidince bir cihazımızın kesintiiz çalışmaya devam etmesini sağlarlar elektrik kesintisiz ne kadar uzunsa okadar yüksek bir ups almanız mantıklı olacaktır ama bana 1-7 dk yeter hemen kapatmalıyım ve cihazlarım korunsun yeter derseniz cihazlarınız veya bilgisayarınızın toplam çektiği gücü hesaplayıp ona göre bir güç kaynağı almanız gerekir; örnek toplam en yüksek yükte 800watt çeken bir bilgisayar 1 yazıcı, 1 modem, 1 monitörünüz var : 850va dan daha düşük bir ups almamanız gerekir. Serverlar, stroge lar gibi cihazlara online ups tavsiye ediyoruz. Makelsan Online Ups ler bir çok projede tarafımızdan kullanılıp test edilmiştir. Gelbura.com Makelsan Online Ups leri önerir.

Makelsan Kesintisiz Güç Kaynağı Fiyatları ve Makelsan Kesintisiz Güç Kaynağı Modelleri

Makelsan 600VA, Makelsan 650VA, Makelsan 850VA, Makelsan 1000VA, Makelsan 1500VA, Makelsan 2000VA, Makelsan 3000VA,Makelsan 1KVA, Makelsan 2KVA,Makelsan 3KVA,Makelsan 6KVA,Makelsan10KVA fiyatlarını hızlı kargo ile gelbura.com ' dan bulabilirsiniz.En ucuz Ups fiyatları, en uygun Kesintisiz güç kaynağı fiyatları ve en iyi Güç Kaynağı modelleri de hızlı kargo ile gelbura.com ' da.