Bilgisayar Kasaları

Filtrele

Bilgisayar Kasaları / Masaüstü Bilgisayar Kasası

Bilgisayar kasaları boştur öncelikle bu ürünleri dolu sanıp almayınız, dışarıdan bakınca normal bir masaüstü bilgisayardan hiçbir farkları yoktur çünkü masaüstü bilgisayar kasalarından bahsediyoruz. Bilgisayar parçalarını bir araya getirip kasamızın içine uygun bir şekilde yerleştirdiğimiz zaman kasalar işlevsel hala geliyor. Full Tower 1100Watt bir kasayı ucuz bir bilgisayar fiyatında görebilirsiniz sizi yanıltmasın.

Kasalar Neden En Önemli Bilgisayar Parçasıdır ?
Kasa bilgisayarınızın havalandırması, sesi ve kapladığı yerden sorumlu parça olarak bilgisayarınızın performansını direk etkiler, Power Supply ile birlikte bilgisayarınızın olmazsa olmaz öneme sahip parçalarındandır. Çok iyi bir bilgisayar almak istiyorsunuz grafik performası da iyi olsun istediniz üst seviye bir hayli büyük çok güç çeken bir ekran kartı almak zorundasınız bu ekran kartı ufak micro atx bir kasaya sığmaz mid tower bir kasaya da sığmaya bilir bu sebeple Full Tower bir kasa almanız gerekecektir yani büyük kasalar, içine bir çok parça sığdırabileceğiniz full tower kaliteli bir kasa sayesinde hem sessiz hem ferah bir dolaşım sistemi sağlamış olursunuz, sıvı soğutma uyumlu kasaları tercih etmenizi öneririz. Eğer uygun bir kasa düşünüyorsanız küp kasaları tavsiye ederiz fazla yer kaplamayan bu kasalar oldukça kullanışlı.

Gelbura.com dan alacağınız Bilgisayar Kasaları fiyatları her zaman günceldir ve neredeyse Türkiye deki tüm modeller Bilgisayar Kasaları kategorimizde listelenmektedir.