Lenovo Ürünleri

KATEGORİ
Filtrele

Lenovo Bilgisayar ve Lenovo Cep Telefonu için Gel Bura!

Lenovo Türkiye Pazarında çok yaygın satılan ve tükeciler tarafından çok tercih edilen ve bilinen bir bilgisayar markasıdır. Lenovo, IBM in Bilgisayar bölümünü satın aldıkdan sonra kurumsal notebooklar da üretmeye başlamıştır. Lenovo Server pazarın da da güzel işler çıkarmaktadır. Son yıllarda cep telefonları ile de adından söz ettirmeye başlayan Lenovo nun hızla büyümesi tüm pazar dengelerini değiştirmektedir. Lenovo Bilgisayarlar Lenovo tablet, Lenovo dizüstü bilgisayar, Lenovo cep telefonuna, Lenovo masaüstü bilgisayar, Lenovo All in One PC ve Lenovo Tabler gibi alanlarda geniş bir yelpazade bilgisayar üretmektedir. Bilgisayar gurubunda özellikle Lenovo Yoga ürün ailesi kitleye özel üretilen ürünleriyle Lenovo yu farklılaştırmaktadır.

Lenovo Yoga Ürün Ailesi

Lenovo Yoga serisinde 2 si bir arada notebooklar dan GameBook llarada kadar bir çok fark yaratan bilgisayar üreterek müşteri deneyimlerini farklılaştırmaktadır. Lenovo Oyuncuların istediği yüksek özellikle laptop larda üreterek performans ürünleri piyasasında söz sahibi olmak istemektedir. Gelbura.com da Lenovo Oyuncu Bilgisayar larıda bulabilirsiniz.

Lenovo Türkiye Garantisi

Lenovo ürünlerin garansitisi Türkiye de sağlıklı işlemektedir. Lenovo Bilgisayar alırsanız garanti ve teknik servis süreçlerinde başınız ağrımaz Gelbura.com dan aldığınız tüm notebooklar Lenovo Türkiye garantilidir.

Lenovo Bilgisayar Çeşitleri

Lenovo Laptop Modelleri 10.1 inc büyüklükden 18 inch büyüklüğe kadar değişmektedir. Lenovo Thinkpad ler daha çok kurumsal, Lenovo Ideapad ler ise son kullanıcılara yönelik bilgisayarlardır. Lenovo Yoga lar ise hem kurumsal hem son kullanıcılara yönelik ürünleriyle ve dokunmatik modelleriyle de fark yaratmaktadır.

Lenovo Bilgisayar Fiyatları

Aşağıda yazdığımız tüm modellerin en ucuz fiyatlarını gelbura.com dan bulabilirsiniz. Lenovo Legion Fiyatları, Lenovo Yoga Fiyatları, Lenovo İdeapad Fiyatları, Lenovo All in One Pc Fiyatları,Lenovo Idea Center Fiyatları,Lenovo Yoga Book Fiyatları, Lenovo Tab Pro Fiyatları, Lenovo Yoga 9 Fiyatları, Lenovo Thinpad X Fiyatları, Lenovo ThinkCentre X1 fiyatları, Lenovo V510Z All in One Bilgisayar Fiyatları, Lenovo Think Center M Fiyatları, Lenovo Masaüstü Bilgisayar Fiyatları, Lenovo Dizüstü Bilgisayar Fiyatları, Lenovo Laptop Fiyatları